• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TX75

B

Bobo

Guest
Covjece, i rotirku ima... to nisam na zmaju vidio nikad...

Dobar ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
dankenšun :mrgreen:
a zadnju lampu ne će te vidit :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zvona kaže:
pazi oba dva su prljava i plug a ima veliki minivaš

.nema svrhe da ih perem svaki ;)
 
Z

zrine892

Guest
kako je dobarrrrr..jao meni...e imas gajbu piva od mene...:) ;) to je pila...
 
T

Tonxy

Guest
jebemti kakva je to pilaaaa!!

e to su bili strojevi,a ne danas ova sranja,.... kakav eurowolf ili pard ili slično...a kamo yto!!

e vec sam negdje napiso... da su ti traktri ostali u proizvodnji i da nije doslo do raspada,mislim,ne da mislim neg znam da bi se usavršili i bili na rangu boljih,odličnih traktora!!

ovaj tvoj tx, je stvarno odlican i sačuvan koliko mi se vidi. i plače mi se kad vidim torpedo. svi su mi za 5 a i daleko vise!!

P.S. ...........Torpedo is the best!............najbolji..........
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zrine892 kaže:
kako je dobarrrrr..jao meni...e imas gajbu piva od mene...:) ;) to je pila...
@TX75 Imaš gajbu i od mene...
stvarno pravi stroj....pila.... 8)
Tonxy kaže:
jebemti kakva je to pilaaaa!!

e to su bili strojevi,a ne danas ova sranja,.... kakav eurowolf ili pard ili slično...a kamo yto!!

e vec sam negdje napiso... da su ti traktri ostali u proizvodnji i da nije doslo do raspada,mislim,ne da mislim neg znam da bi se usavršili i bili na rangu boljih,odličnih traktora!!

ovaj tvoj tx, je stvarno odlican i sačuvan koliko mi se vidi. i plače mi se kad vidim torpedo. svi su mi za 5 a i daleko vise!!

P.S. ...........Torpedo is the best!............najbolji..........
to je majstore... :mrgreen:
Bobo kaže:
Tonxy kaže:
... plače mi se kad vidim torpedo...

I meni isto ;) 8)
@Bobo Stara fora nova budala.... :lol:
No znamo da je IMT bolji... :blackeye :blackeye :blackeye
 
T

Tonxy

Guest
Bobo kaže:
Tonxy kaže:
... plače mi se kad vidim torpedo...

I meni isto ;) 8)


e moj bobo,nemoj da opet počnemo jer si prošli put govorio kako ces zaključati temu ako se ne smirimo,a ti sam potpaljujes vatru!! ;) ;)

i mislio sam da mi se plače jer su mi prirasli srcu i jer su ti traktori vrijedni spomena ,a nisam mislio da mi ih je zao vidjeti i da me sram te da cu zato plakati!! :roll: :roll: :scratch

i vjeruj,da si imo IMT-ea i torpeda onda bi mi znao reci jesi li u pravu sa svojim misljenjem da je td gori od IMT-ea!!

dalje neću,ali jadan sam !!!

....................Samo vas jedno molim,:negazite torpedo!! ;) ..........
..............................pa nećemo ni mi IMT...................
hehe :mrgreen: :blackeye ...............
 
T

Tonxy

Guest
zrine892 kaže:
nikada imt-e neče biti bolji u tom rangu...


to svi mi torpedaši znamo,,,IMT mu nije ni do prednjeg mosta!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye

p.s. ovo je šala!!! za razliku od onog malo prije!! ;) ;)
 
B

Bobo

Guest
Ljudi moji... ono je trebalo ispasti kao sala sa onim smajlicima gore...

Nema veze... nije ovo potpaljivanje vatrem nego sam malo vadio iz konteksta. Moja greska, i priznajem ju...
 
T

Tonxy

Guest
ma sve 5 bobo!!

nemam ti sta zamjeriti jer nisam mogo skuziti po smajlicima!! ali sorry onda sta sam te okrivio za nest!
pozz
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zrine892 kaže:
nikada imt-e neče biti bolji u tom rangu...
Naravno da neće.... kako to možeš pomisliti.... ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh