• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem ugradnja auto kuka

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
zanimaju me ponude za ugradnju euro kuke za automobil
hiunday i30cw 2009god
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
jel ima tko iskustva s AUTO POLJANA iz Ivanic grada
evo sad sam dobio povratni mail cijena s ugradnjom i svim papirima 1400kn
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ja sam cuo za ovok da super napravi i da na tehnickom on rijesi da nemas problema da sve dobijes gotovo i vrlo brzo rijesava!!!!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Ja sam cuo za ovok da super napravi i da na tehnickom on rijesi da nemas problema da sve dobijes gotovo i vrlo brzo rijesava!!!!!

Nitko tko ti ugrađuje kuku nema veze sa tehničkim, nego ti ideš sa papirima, računom, atestom od kuke sam na tehnički da ti napravi promjenu tehničkog stanja na vozilu, i to se plača nekih 60 kn
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Nitko tko ti ugrađuje kuku nema veze sa tehničkim, nego ti ideš sa papirima, računom, atestom od kuke sam na tehnički da ti napravi promjenu tehničkog stanja na vozilu, i to se plača nekih 60 kn

Onda sam dobio krivu informaciju da on rijesava na tehnickom moja greska ja sam pomogo kolegi neka pita kolko bi ga doslo pa nek sam odluci di mu se isplati!!!!
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Nitko tko ti ugrađuje kuku nema veze sa tehničkim, nego ti ideš sa papirima, računom, atestom od kuke sam na tehnički da ti napravi promjenu tehničkog stanja na vozilu, i to se plača nekih 60 kn

A ako čekaš redovnu registracije auta, pa da onda upišeš kuku onda ne plačaš ništa!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kad sam ja kupil i30 odmah mi stavili kuku gore platil sam ju 2000,posel je bil badava
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
odlicno danek da si to komentirao bas trebam jednog takvog
jesu ti rezali branik ili ide ispod branika ako imas vremena baci koju sliku
i zanima me jos koliko tereta smijes vuci s i30?
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
možeš pozvat ovoga: http://www.bartolj.si/kontakt.html
to je u sloveniji, videl sam dosta hrvata da ima njegove kljuke. I sam sam montiral kod njega, brzo napravi, dobivaš sve papire i ima povoljne cijene.
E sad zavisi ak se ti isplati radi putnih troškova....:?:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Imate kuka, kuka i kuka. Nije ista ova za 700 i za 3500kn ;)
Neznam kakvu ima i30 instalaciju al i tu postoji velika razlika VW origig je 4000kn samo instalacija sa procesorom.Ima i divljih samo kaj to ne radi kak spada opče ak koristiš više od 6 pina utičnie!
Ove bravarske mi se ni jedna ne sviđa.Gledal sam slike ovog slovenca sa linka.
Ljudi koji imaju X1 i dene si takvu kuku nisu za drugo nek za stojadina. moje mišljenje!
WESTFALIA je zakon!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
puki22 slažem se s tobom i ja mislim da je NO.:1 WESTFALIA,
a kvaliteta uvijek košta..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Imate kuka, kuka i kuka. Nije ista ova za 700 i za 3500kn ;)
Neznam kakvu ima i30 instalaciju al i tu postoji velika razlika VW origig je 4000kn samo instalacija sa procesorom.Ima i divljih samo kaj to ne radi kak spada opče ak koristiš više od 6 pina utičnie!
Ove bravarske mi se ni jedna ne sviđa.Gledal sam slike ovog slovenca sa linka.
Ljudi koji imaju X1 i dene si takvu kuku nisu za drugo nek za stojadina. moje mišljenje!
WESTFALIA je zakon!

Jasno da ima kuka,kuka i kuka ali ima i kupaca,kupaca i kaupaca
Za moju Hondu accord orginal dođe 2500kn a ja sam ju stavio za 1000kn,automatsku i prije bi nesto drugo otislo nego ta kuka
auto je 1995g,130ks i nije problem povuć ,nego stat


kuka ima atest problem je bio naći kuku za taj auto jer ih ima relativno malo u HR
 

Najnoviji postovi

Na vrh