• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem ugradnja auto kuka

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
automatska kuka,kaj pa je to

imaš na njoj gumb koji stisneš i onda sama ispadne iz kućišta, ili ju izvučeš iz one cijevi u koju se uštekava a druge verzije su sa šerafima, te su obične
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
pa kaj je tu automatsko,takvu imam i ja,automatsko je ka stineš gumb a ona se sama izvadi i pospremi u gepek
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
pa kaj je tu automatsko,takvu imam i ja,automatsko je ka stineš gumb a ona se sama izvadi i pospremi u gepek

pa automatsko ti je to, da nemoraš ključevima šerafit po kuki kad ju vadiš :) kod tih privatnika šta rade te kuke, "automatske" kuke budu par sto kn skuplje od ovih sa šerafima
 
L

ludi driver

Guest
ja sam na autu imao onu običnu kuku kaj se ne skida pa sam ju uz pomoč kolege preradio na euro tak da smo ju odrezali te na nosač zavarili cjev koju smo otokarili na mjeru i poslije kuku utaknem i kroz nju ubacim šaraf fi 12 i zašarafim,netreba mi prečesto ali dok idem van hr, da me nebi zajebavali za nju.na tehničkom sam rekao da bi htio upisat euro kuku na auto jer nije bila upisana nikakva i nije me tražio nikakve papire samo je provjerio jel struja dobro radi.:icon_biggrin:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Kad imaš kuku na autu a ne vućeš prikolicu mora bit skinuta jer je kazna 5ookn. Tako mi je rekao čovjek kad mi je ugrađivao kuku na auto prošle godine .
 
L

ludi driver

Guest
znam to,kad me policajac jednom prilikom zaustavio i pitao da jel znam čemu služi euro kuka ja sam mislio da je lud,ja kažem pa naravno za vuču prikolice,on se nasmije i kaže,gosp služi da se skida kad ne vučete prikolicu.haha nije me kaznio al odonda ju skidam:icon_thumright:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jučer s puncem išao ugradit kuku na njegovu fiesticu 4. generacije
Firma je Eurokuke Zvonar i sve preporuke
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Imate kuka, kuka i kuka. Nije ista ova za 700 i za 3500kn ;)
Neznam kakvu ima i30 instalaciju al i tu postoji velika razlika VW origig je 4000kn samo instalacija sa procesorom.Ima i divljih samo kaj to ne radi kak spada opče ak koristiš više od 6 pina utičnie!
Ove bravarske mi se ni jedna ne sviđa.Gledal sam slike ovog slovenca sa linka.
Ljudi koji imaju X1 i dene si takvu kuku nisu za drugo nek za stojadina. moje mišljenje!
WESTFALIA je zakon!
kolega svaka čast tebi,tvemu autu i toj kuki za 4000 kn...:mur::mur::mur:...pa kaj je od titanijuma napravljena kaj tuliko košta i jel budeš vlekel tenka na njoj da ti ne pukne ili se sfrkne...mislim... prije ti se bude otkinol zadnji kraj od auta nego budeš strgal kuku koji platiš 100€ sa ugradnjom,a za struju ti netrebaju nikakvi procesori da svjetle dva žmigavca,pozicije i stop:icon_eyes:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
ja sam na autu imao onu običnu kuku kaj se ne skida pa sam ju uz pomoč kolege preradio na euro tak da smo ju odrezali te na nosač zavarili cjev koju smo otokarili na mjeru i poslije kuku utaknem i kroz nju ubacim šaraf fi 12 i zašarafim,netreba mi prečesto ali dok idem van hr, da me nebi zajebavali za nju.na tehničkom sam rekao da bi htio upisat euro kuku na auto jer nije bila upisana nikakva i nije me tražio nikakve papire samo je provjerio jel struja dobro radi.:icon_biggrin:

a vidiš, ja sam preradio isto sa drugog auta, i tražio je atest na njoj da unese u papire
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
Evo,da i ja Zvonara pohvalim,i meni je stavil kuku na Peugeot 407,još 2007,čovjek je ok,kuka je koštala oko soma kuna kod njega,a ovi kreteni u pežo servisu su htjeli oko 3800kn ,jedino struju nije štel radit,jer je auto bil pod garancijom pa sam u ovlaštenom to moral,naravno masno su me lopovi odrali,ne sječam se više cifre

sad sam kupil starog golfa 3cu,rekel mi je za kuku sa strujom 1200kn
sad ste me sjetili, vozim pežoa već šestu godinu,a još nisam upisal kuku,nikad se to ne sjetim kod registracije,neznam ni kam sam zmotal te njegve paire kaj mi je dal za upisat kuku
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Jučer sam imao priliku viditi kako funkcionira euro kuka, orginal ugradnja na novom pasatu (karavan 2012). Kuka je elektronska, aktivira se pomoću gumba iz prtljažnika, pritiskom na to dugme kuka sama izleti skup sa utičnicom sa strujom ispod branika, i samo se rukom zakrene dok se ne zakači, a isti princip je i za pospremanje, pritiskom na to dugme, ona se olabavi, i rukom se gurne pod branik, gledajući sve, uopće se ne bi reklo da auto kuku ima :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh