• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukrasna perad

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Ja neznam, nisam još kupovao, ali kako pratim između 4 i 5 kuna.
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
peradarka vidim da si ti iz siska pa dal mi mozes molimte rec sta sve imas od peradi jer bi si htjeo kupit nes novo
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
pozdrav imam dva pitanja
1.dali je kokama hrvaticama i kokama new hampshire dobeo davati wamax za jaja
2.koliko wamaxa za jaja da stavljam na jednu fanglu
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
prodaje se par new hampshira crvenog soja za samo 100 kuna razlog prodaje visak i netrebaju mi dva pijetla nisu prstenovane
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Evo moje ukrasne peradi!
 

Prilozi

  • unnamed (7).jpg
    unnamed (7).jpg
    45.4 KB · Pregleda: 195
  • unnamed (8).jpg
    unnamed (8).jpg
    63.4 KB · Pregleda: 178
  • unnamed (9).jpg
    unnamed (9).jpg
    60.1 KB · Pregleda: 178
  • unnamed (10).jpg
    unnamed (10).jpg
    60.5 KB · Pregleda: 187

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Imam naravno i ženku pauna, trebali bi biti spolno zreli, a sad bumo vidli... jučer sam našla bijelo jaje cca kokošje veličine ali purećeg ili biserkinog oblika... pa pretpostavljam da bi moglo biti paunovo. Nisam vidla da skače, ali se šepuri čitav dan.
Morala sam mrvičak recnut krila, jer on ode spavati na krov, a ona na svoje mjesto, i onda u cik zore počne urlaukati na vrhu krova i zbudi sve pse i susjede u bližoj i daljoj okolici, s čime oni nisu baš najzadovoljniji. :)
Inače su vrlo nezahtjevni, obožavaju kuhana jaja i crni suncokret i to mi služi kao mito da ode spavati gdje treba, jer u suprotnom izabire najvišu moguću točku.
Također kada on ili ona jedu, nitko drugi nemre jesti sve dok se ne najedu pa čak ni guske.
Žao mi je što nije sijalo sunce kada sam slikala, jer tek tada rep dolazi do najboljeg izražaja, jer se presijava.

Fazani su u volijeri, a i bolje, jer je taj mužijak sada u sezoni parenja strašno agresivan....preko volijere se nastavlja na pauna, pijetlove...bilo kaj i samo bi se tukao. Fazanka je snijela za sada 6 jaja i nadam se da bu sjedila. Oni su prstenovani.
 

Prilozi

  • unnamed (11).jpg
    unnamed (11).jpg
    59.9 KB · Pregleda: 202

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ukras dvorišta stasom i glasom.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=dJMz872zU-Q[/YT]

Edit:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=yJrxlJfyrrY[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Ako netko u blizini Zg ima za prodat par Shamo boraca po nekoj normalnoj cijeni nek ostavi broj na pp. Može i piliće ali ne stariji od godinu dana.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ukras dvorišta stasom i glasom.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=dJMz872zU-Q[/YT]

Edit:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=yJrxlJfyrrY[/YT]
Prekrasni je,a i lepo popeva.
A de su mu kokoši, kam si ih pospravil?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ostal je jadnik na samo 5 komada.
Po ovoj vrućini se držiju hlada.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Dečki jel zna neko neku rasu pjetlova koja ili uopće ne kukuriče ili jako tiho. Imam problema sa susjedima.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Cucak Medo ne kukuriče. Ak susedima smeta kokotova pjesma, možda bu im pasala Medina. :icon_rofl:
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Najmanje su kukurikali oni mali japanski svileni i ovi borci AL SU MI SE ZDOŠLI ZA JUHU.
 
Na vrh