• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uleti korisnika (odvojeno iz ostalih tema na jednu hrpu)

M

marko_18

Guest
da to je vogel & noot....uzeo sam s razmakom među brazdama 105cm, a visina pluga je 82cm......a tip pluga je VN C plus XMS 1050....jel dobar????
 
Z

zrine892

Guest
Re: Naš vozni park

odlican je plug....vidio sam ga u radu....bas ga je valtra nosila...ali nisu resesatke daske nego su obicne.....ima vario pomak plug i razmak izmedu brazdi....ma direktno u kukuruznak ide bez pardona...
 
M

marko_18

Guest
Re: Naš vozni park

[attachment=0:e142b]sadić.jpg[/attachment:e142b]
kaj velite na mojeg sadića???????? :D :D :D :D :D :D :D :D
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Naš vozni park

dober ti je sadič, ali moraš malo nekaj jače kupiti kakov si ti to slab poljoprivrednik s 4 rednim sađarom ....:D:D:DD:
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Naš vozni park

E prijatelju oni traktori kaj si ih stavil gore, nisu tvoji , to je prva stvar ti jasno kolega, i nemoj zato lagati, ako i lažeš laži sa stilom a ne kaj tu ljudima peska u joči bacaš ok RATARKO, one asve slike koje si stavil si skinul s neta, NEMOJ SE UVRIJEDITI, JER SE NI NEMAÅ  ZA KAJ, SAMO VELIM ISTINU LJUDI KAJ BUDETE ZNALI, AKO HOÄŒETE MOGU VAM DATI I I NTERNET ADRESE OD KUD JE SKINUL SLIKE, da nebi ispalo da ja lažem ...
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Naš vozni park

ZA RATARKA JE ONO GORE TAK DA SE ZNA:.....
 
B

Bobo

Guest
Re: Naš vozni park

ferguson 533 kaže:
E prijatelju oni traktori kaj si ih stavil gore, nisu tvoji , to je prva stvar ti jasno kolega, i nemoj zato lagati, ako i lažeš laži sa stilom a ne kaj tu ljudima peska u joči bacaš ok RATARKO, one asve slike koje si stavil si skinul s neta, NEMOJ SE UVRIJEDITI, JER SE NI NEMAÅ  ZA KAJ, SAMO VELIM ISTINU LJUDI KAJ BUDETE ZNALI, AKO HOÄŒETE MOGU VAM DATI I I NTERNET ADRESE OD KUD JE SKINUL SLIKE, da nebi ispalo da ja lažem ...



Cekaj malo...

To hoces reci da Ratarko krade slike s interneta i da on nama laze da to nisu njegovi traktori... Idi kuci srati u pelenu i kad to uradis, imas se Ratarku ispricati za ovo! Pa sjedio sam u njegovom MF-u, bilo je vise ljudi kod njega s ovog foruma i sve su vidjeli, i sad ti ovako uletis...

Ako mu se ne ispricas slijedi ti BAN, jer mi je stvarno u dva zadnja dana ovakvih uletaca preko glave!

Lijep pozdrav!

Ako sam nesto krivo shvatio, slobodno me ispravi.
 
F

ferguson 533

Guest
Re: Naš vozni park

Bobo kaže:
ferguson 533 kaže:
E prijatelju oni traktori kaj si ih stavil gore, nisu tvoji , to je prva stvar ti jasno kolega, i nemoj zato lagati, ako i lažeš laži sa stilom a ne kaj tu ljudima peska u joči bacaš ok RATARKO, one asve slike koje si stavil si skinul s neta, NEMOJ SE UVRIJEDITI, JER SE NI NEMAÅ  ZA KAJ, SAMO VELIM ISTINU LJUDI KAJ BUDETE ZNALI, AKO HOÄŒETE MOGU VAM DATI I I NTERNET ADRESE OD KUD JE SKINUL SLIKE, da nebi ispalo da ja lažem ...



Cekaj malo...

To hoces reci da Ratarko krade slike s interneta i da on nama laze da to nisu njegovi traktori... Idi kuci srati u pelenu i kad to uradis, imas se Ratarku ispricati za ovo! Pa sjedio sam u njegovom MF-u, bilo je vise ljudi kod njega s ovog foruma i sve su vidjeli, i sad ti ovako uletis...

Ako mu se ne ispricas slijedi ti BAN, jer mi je stvarno u dva zadnja dana ovakvih uletaca preko glave!

Lijep pozdrav!

Ako sam nesto krivo shvatio, slobodno me ispravi.


mislim sorry kolega, ja nisam misli na MF, nego na torpedo RX 170, i plugovi koji su na njega priključeni, nisam ja nikakav uletač nego ,samo velim da su te slike s neta , s čim sam ja to njega uvrijedil molim te, AKO TREBA BUDEM MU SE ISPRIÄŒAL ALI MISLIM DA NEMAM ZA KAJ... :D
 
B

Bobo

Guest
Re: Naš vozni park

Imas, i te kako se ispricati, jer si ga prozvao lopovom i kradljivcem!

Ako mislis da ga time nisi uvrijedio, onda malo razmisli...

I, da RX-evi jesu nejgovi...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Naš vozni park

Sve pametniji od pametnijeg ovi novi sto dolaze.Dodu divlji i otjeraje pitome.Daj link te stranice da vidimo
 
R

Ratarko

Guest
Re: Naš vozni park

ferguson 533 kaže:
E prijatelju oni traktori kaj si ih stavil gore, nisu tvoji , to je prva stvar ti jasno kolega, i nemoj zato lagati, ako i lažeš laži sa stilom a ne kaj tu ljudima peska u joči bacaš ok RATARKO, one asve slike koje si stavil si skinul s neta, NEMOJ SE UVRIJEDITI, JER SE NI NEMAÅ  ZA KAJ, SAMO VELIM ISTINU LJUDI KAJ BUDETE ZNALI, AKO HOÄŒETE MOGU VAM DATI I I NTERNET ADRESE OD KUD JE SKINUL SLIKE, da nebi ispalo da ja lažem ...

Evo me , pravo si me iznenadio sa gore napisanim :shock: nisam si niti pomislio da bi ikada do takve teme došlo ...
Torpedo RX - 170 traktori su moji , slike koje si našao na netu sam ja slao . Kako nisi vidio da mi je nick jednak , zovem se i tamo Ratarko ? Ne treba mi isprika , dogodi se .

Bolje ti nama reci da li si ti poljoprivrednik ? Ako jesi uključi se u rasprave , imamo puno zanimljivijih tema od ove sa slikama :D
 
J

Jadranko

Guest
Re: Naš vozni park

a koji biser bog te !!!!! :evil: :evil:
odakle sve dolaze ovi " specijalci " ???
pa sta covjek vise da kaze nego no comment !!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Naš vozni park

svašta.... :shock: :shock:
sva sreća da je ratarko 'hladne' glave,pa da se ne ljuti...da je natko bobu ovako napao bio bi nam forum u crnoj kronici.. :lol:
 
B

Bobo

Guest
Re: Naš vozni park

Odmah cim sam primjetio, poslao sam Ratarku SMS da vidi sto se dogadja, jer nije bio ON-LINE...

Ne znam kako je ovaj odmah napao covijeka niti krivog, niti duznog da krade slike... Mogao je najprije pitati da li tko od nas njega pozna osobno, da li mu je netko prvi susjed mozda, da li je to istina. A ne odmah u glavu kao da je to razlog da izbije 3. svjetski rat...

Ratarku svaka cast sto se ne vrijedja kad ga netko naziva lazovom i lopovom, ali to je mene uvrijedilo...


BAN ostaje liku na tijedan dana jer, iako sam ja trazio ispriku, nije ju dao, a i postao je po 3 posta za redom, pisao je kojesta i svasta, te vrijedjao druge clanove foruma... Neka se malo smiri, pa ako hoce, kadnije ce nam se pridruziti...
 
Č

Čugi

Guest
Re: Naš vozni park

zvona kaže:
Sve pametniji od pametnijeg ovi novi sto dolaze.Dodu divlji i otjeraje pitome.Daj link te stranice da vidimo

He, he, za nepoverovati! Postaje nam forum popularan, nema ko ne dolazi! :roll:
 
R

ROKI

Guest
Re: Naš vozni park

ferguson 533 kaže:
E prijatelju oni traktori kaj si ih stavil gore, nisu tvoji , to je prva stvar ti jasno kolega, i nemoj zato lagati, ako i lažeš laži sa stilom a ne kaj tu ljudima peska u joči bacaš ok RATARKO, one asve slike koje si stavil si skinul s neta, NEMOJ SE UVRIJEDITI, JER SE NI NEMAÅ  ZA KAJ, SAMO VELIM ISTINU LJUDI KAJ BUDETE ZNALI, AKO HOÄŒETE MOGU VAM DATI I I NTERNET ADRESE OD KUD JE SKINUL SLIKE, da nebi ispalo da ja lažem ...

Mali imaš muda nema šta. ;) Besmisleno je i komentirati takve izjave. Pa i ja sam mislio da je Ratarko zaradio MF sa IMT-539, a ne sa RX-ima (mislio sam da mulja) dok nisam otišao do njega pa se uvjerio u suprotno. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Svašta se danas može očekivat od te dičine!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Naš vozni park

ROKI s IMT-om nemože se zaraditi novi MF, a s RX bez ikakvog problema!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
 
R

ROKI

Guest
Re: Naš vozni park

Dobro da si mi rekao, a ja mislio da se može pa sam zato i kupio IMT-533. :oops:
 
K

krx pozega

Guest
Re: Naš vozni park

Prvi dokaz da nam lakše dostupnija adresa foruma nosi i neke nedostatke...
...mislim da je ovaj zadnji slučaj samo još jedan dokaz jednog velikog ljudskog nedostatka...ljubomore :roll: :( reko bi jedan stari..sine zafali bogu što je tako ili ti ga bolje da su oni ljubomorni nego da ti moraš biti...ja se raspiso al žalosno je to..

E da...da završim malo u vedrijem tonu..kao i uvijek a stvar je ovakva..ferguson koji broj već..baš bi netko sliko torpeda tuđeg pa krao slike ili šta li već... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...pogotovo Ratarko... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh