• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kolko si uzel 4t.?
Ja u subotu idem kupit.
A meni se čini da je i ovo aspen. 🙂

 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
@jocc da, sad je akcija vjerojatno do isteka zaliha, inače je 165 kuna jedna kanta pa se slabo kupovalo jer je preskupo bilo, a sada je ta cjena za 1+1gratis

Uzeo 150 litara, a ne znam, gdje ima taj za kupiti?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
Nema 2t, za sada, koliko sam obavješten, nije uopće dobavljiv.

Da kod Blaževića ja kupujem sve
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
Moguće da se negdje nađe kanta-dvije, ja kad sam prošli puta tražio ove okolne trgovce koga god sam pitao za 100 litara vele da nisam normalan, reko ništa...pravac D.Selo, tamo mora da se može rješiti :)
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
203
Aspen 2t pokusavam i ja pronaci, no bezuspjesno. Navodno da je manjak sirovina te poremecaj lanca opskrbe zahvatio i njih. Pogoni im također navodno ne rade :cry:

@Ghost
Kako ti se ponasaju pile sa Aspenom 4t i XP uljem? Planiram se i ja zaletit po 4t kad vec nemaju 2t. Ostalo mi samo nekoliko litara 2t.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
2t su ljudi razgrabili kada su cjene na benzinskim počele rasti, izlazio je jefriniji već da sam radiš mješavinu, ja sam se kasno sjetio pa propustio priliku za 2t, ali i sa 4t sam zadovoljan jedino što ta mješavina izađe malo skuplja već od "običnog" goriva, ali po mom mišljenju isplati se
 

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
@jocc da, sad je akcija vjerojatno do isteka zaliha, inače je 165 kuna jedna kanta pa se slabo kupovalo jer je preskupo bilo, a sada je ta cjena za 1+1gratis

Uzeo 150 litara, a ne znam, gdje ima taj za kupiti?
Samo mala ispravka, nije 1+1, nego 3+3gratis pa se treba uputiti sa vise novcanica u dzepu.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
Da, u pravu si, nego 2t je bio pakiran po dvije kante a i serviseri ga koriste u servisima pa se moglo kupiti i po jednu kantu pa zato sam tako napisao. Hvala na ispravku 🍻
 

Najnoviji postovi

Na vrh