• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
nisi razumio
ne treba kupovati ono gnoivo koje je na akciji
moš misliti
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Znači Yare 15-15-15 ne kupovat samo kutina koliko sam svatio

Hehe, dobra.

Kod nas se ove godine praktički ne dobije kutinski NPK. Kak to neznam, morbit su preskupi ili jim je kvalitet nikakaf, pa su jih maknuli s tržišta.:icon_rofl:

Kaj pišete da je yara jeftina, nije sam je kutinski drag.Vukovarski je još uvijek najeftijiji.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I tako smo došli do etape dijaloga u kojoj treba reći - čitajmo sa razumjevanjem.
55303474.gif
:icon_rofl:
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Zat je bolje niš pisat.
to ti je kaj u temi o kukuruzu svima rodi 12+ tone na ha a vaga se ne.
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
johabica daj mi reci a si o tom povlačenju čula na televiziji, radiju ili nekom drugom mediju ili samo rekla kazala tj. od nekog trgovca.

Na googleu nema ništa o povlačenju gnojiva ni na hrvatskom ni na engleskom. A da se kaj takvog desilo bilo bi objavljeno na agroklubu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dobro pitanje, ali ti ne mogu na njega odgovoriti. Neki je medij bio u pitanju, koji, zbilja se ne sjećam.
Možda bih to bila u potpunosti zametnula u sjećanju da mi trgovci, koje inače poznajem i znam način na koji komuniciraju i pristupaju kupcu i prodaji nisu - oboje - nastojali me veoma primjetno usmjeriti na yarinu petnaesticu.

Time što sam rekla nešto o tome ne želim tvrditi da Yara ne valja i da je ne treba koristiti.
U svakoj proizvodnji se može dogoditi lapsus - neki proizvođači ga sami saniraju, a neke slučajna kontrola na to prisili, ili jednostavno sve prođe u tišini ako kontrole nema i proizvod se potroši takav kakav je, bez da potrošač sazna da nešto nije bilo u redu.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
792
Jel moze netko napisati kak se krecu maloprodajne cijene 3x15, kan i urea po poljoapotekama?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Jel moze netko napisati kak se krecu maloprodajne cijene 3x15, kan i urea po poljoapotekama?

2756 256 - to ti je broj Poljoapoteke u Dugom selu. Oni su meni po mnogočemu jeftiniji. Pa vidi tam i kod sebe u Črnkovcu. 6258 665
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
792
Na Crnkovcu bum i najvjerovatnije kupil samo se raspitivam dok se ne vrnem v domovinu.. hehehe
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
to je 2800kn/t skoro tisuću kuna jeftinije neo u tvornici jako jako povoljno

greška ja mislio 15-tica
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Prihranu na žitima sam radil sa yara kanom (yara bela extran) dosta drobna granualcija (kaj kutinska urea), bilo par večih komada 2x2 cm i nekaj prašine. Više mi se je dopal kutinski kan.
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Ja danas prihranio pšenicu,ječam i tritikal,100 kg na jutro sa kan-om : Proizvodi i pakuje : Global Ispat Koksna Industrija d.o.o. Lukavac BIH. Najjeftiniji kan kojeg sam našao 250 kn-metar a ovi ostali 300kn-metar..

2irlyrd.jpg
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Evo danas bio u Prvči i KTC-u i još uvijek je 15-ica 92kn,a KAN 64,50. Ista cijena je i za Yarinu 15.
 

Najnoviji postovi

Na vrh