• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
@Tommy nikakv problem, već dapače.

Koristio bi i ja tamo gdje ima potrebe za povećati fosfor u tlu, naravno nakon obavljene analize tla.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
624
Ja ove godine samo map u redove, ureu širom i budem vidio što bude išlo u kultivaciji.
A soja samo geo2.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Ja bi ga koristil predsjetveno za pšenicu i ječam. Gledal sam neke pokuse i koliko vidim kalij nije toliko bitan u jesen za pšenicu. A s obzirom na ph kod mene mislim da bi bil pogodan. Recimo ko i amosulfan koji sam sad koristil u prihrani.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,653
Ak sam dobro skužil, geo2 se aktivira s povećanjem temperature, pa je kao pogodniji za proljetne kulture.
Ak sam u krivu, molim ispravak
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Nude mi madarski kan u poljoprivredno po 13 €, navodno je dobar, ima ko kakvih iskustava?
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Dobar KAN. ovo je treca godina da ga bacam.
Osvrt na "kutinsku" ureu ovog proljeca kupljenu. Sama granulacija je ok, ali uz pozamasne primjese mljevenog kamena i kukuruza. Neko je bas temeljito pomel vagone. Hahahaha
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Hmm, trebao bih onda kupit, imam mjesta na suhom i tamnom. S obzirom na ne tako daleku proslost, cijena je dobra.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Kod mene bilo 48€ bigbag 600/1 i 50€ 25/1, 15-15-15 uz najavu poskupljenja.
 

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
41
Cijene gnojiva?? Kupovat sada ili čekat još jel se zna jel ide gore ili možda kojim slučajem pada cijena?
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Najjeftinije sto sam nasao trenutno je
3X15 ruski 12.9 e 25 kg
Urea 12.9 e 25 kg
Kan 8.7 e 25 kg

E sad jel bude to islo gore ili dolje, ne znam. uglavnom cekat cu poslije Nove godine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh