• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UPIT ZA CALNOVE IZ SRBIJE VAZNO!!!

V

VTZ

Guest
alen28 kaže:
Molim članove foruma koji bi mogli imati ili znaju na kakvom "vašaru" ima ovaj dio anlasera za vladimirca t 25 a. Ima 10 zubaca. Možda bi se našlo negdje u Srbiji ili Bosni.

Link ti ne radi, tako da ne mogu vidjeti kaj ti ustvari treba! Ali dok to pišeš, već si mogao skočiti do Letenya i kupiti sve što ti treba za VTZ!

p.s. Jesam li ja jedini koji ima osjećaj da se Alen pokvario, otkako je postigao IT karijeru? :scratch :roll: :lol:
 
V

vodomar

Guest
Pozdrav ljudi, ja nisan poljoprivrednik i ne bavin se poljoprivredon. Mene zanima samo ova tvornica Sigurnost Pančevo, koja se kako piše na tvom postu zatvorila. Naime prije par dana san rastavio jedan reflektor (bavin se fotografijon i videon iz guštapa bi pokusira malo u mraku sa jakin svitlon) i staklo mi je izgrebano na par mista (koje se proizvodilo u Sigurnost Pančevo) pa sada tražin novo. Pokuša san u Faraona u Vinkovcima oni rade kaljena stakla "profesionalno", šta god to značilo, bar meni tako izgleda njihov sajt, ali nema odgovora. E sad, tražeći u komunalaca i elektrodalmacije, čovik iz ED reka mi je da su to masovno koristili vlasnici farmi pilića i koka, jer in je to tribalo za veliku toplinu ili za rasjvetu isprid farme. To staklo ne može biti obično jer se hladi i grije na velikin temperaturnin rasponima pa mora bit kaljeno. To staklo je debelo 5mm i promjera 415mm. Također i brtvilo je ispucalo i staro je (profil "U" umeće se na rub stakla, brtvilo je zatvoreni krug, bez spoja). Pa ako netko može pomoć. Zahvaljujem se unaprijed. Pozdrav iz Sinja.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bobo kaže:
Ovako, nisam nista javljao, jer sam zaboravio...

Rijesio sajbu zadnju ovdje preko osiguranja jedva nekako... Nisam ju platio nista, a inace je oko 500 Kn

Ono malo staklo naprijed zam zamijenio pleksiglasom za 70Kn ;)

Mogu naruciti sva stakla za kabinu i ovdje, samo im je malo trebalo da se sjete kakva je to kabina kod mene...

najprije narucili sajbu za staru tipu 549, pa onda za novu tipu 539 i na kraju za novu tipu 549, koja je sad kod mene.. .sve se to odvijalo u neka 3 mjeseca, ako ne i vise...

Ako nije tajna gdje si to narucivao. Tamo gdje si kupio traktor ili u nekoj drugoj firmi? (pitam, cisto zlu ne trebalo)
A ja sam kada sam svoj 539 preuzimao sam bas gledao kabinu jednog 549 pokraj i cini mi se da su to iste kabine, odnosno isti zeljezni okvir samo 549 ima staklo skroz odozada, a 539 toga nema. Ocito je neka sitna razlika ili su u medjuvremenu u IMT-u promjenili?
 
B

Bobo

Guest
Staklo je naruceno u Pozegi, u poljo-trgovini POLJANA.

Kabine na 539 i 549 imaju zajednicku samo boju, i nista vise, staklo od 539 sam mogao uzeti odmah isti dan kad se moje razbilo, ali je manje, i nema iste rupe za montazu...

Staklo je kostalo oko 500Kn, nisam siguran, posto je osiguranje placalo ;)

Prednje staklo koje sam razbio, bilo je preskupo da se narucuje, pa sam uzeo ono citavo, i odnio u firmu koja pravi neonske reklame, i tamo mi covijek uzeo 50Kn za komad pleksiglasa koji se uopce ne primjecuje na traktoru, tek kad ljudima kazem, onda kuckaju da se uvjere...

I, da, Sajba koju sam dobio je original SIGURNOST Pancevo, i koa se pisalo po forumu da oni vise ne rade. Vjerovatno neka stara zaliha...
 
Z

zrine892

Guest
e molim dobre duse iz srbije da mi kazu koliko je 100 dinara eura... :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Arsa

Guest
zrine892 kaže:
e molim dobre duse iz srbije da mi kazu koliko je 100 dinara eura... :mrgreen: :mrgreen:
100 din = 12,5 e Nekada malo manje ili vise tj 12-13 e
 
B

Bobo

Guest
U grubo kad racunas od broja dinara oduzmi nulu da dobjies cijenu u kunama... To je jako u grubo. posto je odnos vise 1:9, nego 1:10...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam jedan veliki problem što se tiće stakala na kabini imt 539 - nova linija!
Naime polupala nam je roto kosa stara prvu šajbu i obadvoja vrata, gornji dio lijevi i desni!

E sad da vas ja potam gdje bi se u mojoj blizini dalo nabaviti šajbu za imt 539 i stakla za bočna vrata!

Čuo sam da jedna trgovina u Velikom Grđevcu drži non stop sva stakla za imt traktore kao i djelove, pa sad pitam članove iz bjelovarskog kraja da ako znadu koja je to trgovina, znači ime, adresa i broj telefona.

Hvala! :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Imam jedan veliki problem što se tiće stakala na kabini imt 539 - nova linija!
Naime polupala nam je roto kosa stara prvu šajbu i obadvoja vrata, gornji dio lijevi i desni!

E sad da vas ja potam gdje bi se u mojoj blizini dalo nabaviti šajbu za imt 539 i stakla za bočna vrata!

Čuo sam da jedna trgovina u Velikom Grđevcu drži non stop sva stakla za imt traktore kao i djelove, pa sad pitam članove iz bjelovarskog kraja da ako znadu koja je to trgovina, znači ime, adresa i broj telefona.

Hvala! :D


pa to opet kod mene, ima trgovina svakakvih u grđevcu, mislim da šajbe ima agrodom ile il tak nekak, a broj sad moram tražit negdje.
u željezari nisam nikad vidio, ni u kovingu
si probao zvat diving u bulincu oni imaju sve, ako nemaju , imaju do 3 sata, nazovu skladište u čazmi i taj dan ti dovezu :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh