• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Upotreba visoko vlažnog kukuruza u ishrani stoke

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Kaj moze 549 vrtiti ciklo mlin?

Ja sam vrtio sa uni 453 pa je dusu ispustio.
Ja odustao od meljave sirove kukuruze, prebacio se na sjenazu u rolobala jer mi je puno lakse
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
To ti je bar jednostavno, gas riktaš na šuberu. Pušta polako i eto normalno da ide.. Mi smo godinama mljeli klip sa 3511 i ciklo mlinom. Sad mi je i 6245 slab za to 😁.
 
  • Like
Reactions: ZJ

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Najmanje tri sata ova prikolica sa slike, ali taman se ne umorim raširivati, sam stignem raširiti i zgaziti malo...
 

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
139
Moze li se silaza zrna kukuruza koristiti u ishrani peradi tocnije kokosi neselica?
Razmisljao sam pakirati u vrece po 25 kg i to poslije mijesati sa ostalim suhim komponentama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh