• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Evo kolega slozio storea 504.... par slikica u prilogu
-novo kompletno farbanje
-promjenjeni semerinzi, tak da nema ni kaplice ulja (jako je pedantan) :D
-pretapiciran sic, pretapicirano onih par komada neke tkanine sa strane u kabini
-dodana rotirka po uzoru na SDF grupaciju :mrgreen:
-orginalna kabina
-promjenjene kvake
-sva stakla cijela
-dodana radna svijetla naprijed i iza
-slozena komanda plocica za prekidace za rotirku i radna svijetla
-nove zadnje gume namontirane

Otisel budem jedan dan do njega da ja to poblize poslikam, jer mora jos staviti nutra tapicirunge , i jos par sitnica dovrsiti i onda bude to,to...
izgleda ko da je iz tvornice došao,veli da ga je susjed pitao: da "kaj se jos proizvodi taj traktor"??

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Svaka čast, bilo bi lijepo kad bi svi barem upola toliko brinuli za svoje strojeve, a ne kad su radovi u polju na cesti vidiš krša ko u priči...samo čekaš kad će nešto otpast...
 
B

Bobo

Guest
SVAKA CAST na sredjivanju traktora!

Ovaj je odlicno ispao. Cisto sam zadivljen...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Odlican posao ,nego jel tu pala i generalka ili samo pituranje ? Ako je kako je s djelovima , pošto su , itd...?
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
kolko ja znam nije bilo generalke jer je mašina u dobrom stanju, samo pituranje i sređivanje.

inace ovim putem pozivam i ostale da nabace koju sliku nekog stroja kojeg su uredili.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Super je Store ispao, svaka čast.

Sad ću se ja malo hvalit ;) , nije Store, ali je isto ove zime bio pod čekićem ;)

Izgled prije sređivanja (iako sam haubu već bio prefarbao):
SSM15898.jpg


Nakon sređivanja:
SSM16688.jpg
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
dobro obavljen posao.

vidi se da je dosta rada i ljubavi potroseno da se to sredi.
A i odmah imas veču volju za koristiti traktor kad ga malo dovedes u red kaj ne? :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
skladistar kaže:
dobro obavljen posao.

vidi se da je dosta rada i ljubavi potroseno da se to sredi.
A i odmah imas veču volju za koristiti traktor kad ga malo dovedes u red kaj ne? :D
Da, ljepše je u novom traktoru nego u kršu. A krš se uz vrlo malo ulaganje da srediti kao npr moj torpedo.

Samo što još nisam neke sitnice napravio, nisam stavio gumu na pod kabine, prednji blatobrani itd. :roll: ,
 
Z

zrine892

Guest
vidim da si drugu haubu stavio.... :twisted: :twisted: :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zrine892 kaže:
vidim da si drugu haubu stavio.... :twisted: :twisted: :mrgreen:
Ova mi je bila ljepša... :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
prava limuzina 8) 8) 8)
jedino da je rotirka malo vise iznad kabine :roll:
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
da to sam mu i ja odmah prokomentiral, al veli on da ak ju stavi više da bi ju negdje otrgnuo...
al i ovak se dosta vidi.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
skladistar kaže:
evo kolega zavrsio s radovima pa proslijedujem jos par slika.... :D

DSC00125.jpg
odlicno odradjeno, dosta precizno i pedantno....mala zamjerka za svjetla/maglenke na prednjoj strani kabine, kako sam primijetio nosaci su dosli s gornje strane maglenke, mislim da bi bilo bolje da su sa donje strane kako bi se mogle vise nagnuti prema dole kako bi recimo osvijetlile prednje gume, ali vjerovatno su ovako postavljene kako bi dosle ispod nivoa kabine kao sto je slucaj s rotirkom
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
da pedantno je to odradil, ah lampe su vjerojatno zato postavljene kako i sam velis da nebi nastradale.
ali kolko on radi s traktorom nebude ih uspio unistit,
ima doma i jednoga uredenoga samo sa zadnjim pogonom i bez kabine i mislim da bi taj cak bio na prodaju.
prvi vlasnik mu je (ovom s jednim pogonom)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ev punac napravio jednog za prodaju. Motor je generalno uređen i cijeli je traktor pretrešen.

ing486.jpg

ing488-1.jpg

ing489-1.jpg
 
Na vrh