• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UREĐIVANJE MASSEY FERGUSONA 560

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
kikic MF kaže:
ad imao je točkice po sebi al nema veze nemre baš sve biti savršeno
Ma i ovako sve štima.. :supz:
Samo pitam pošto moj ima te točkice..

Moram i ja u svome dat istapicirat kabinu 8)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
kikic MF kaže:
samo daj to inače jako lijepo izgleda a i u kabini je odma tiše
Počeo sam se zagrijavati za to nekak ;)
Moram još pitati "financ ministra" kaj bude rekao na to :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo danas malo testiranja mf-a 560 i 3 metra rotodrljače
i438804_Slika038.jpg
i438803_Slika030.jpg
i438802_Slika001.jpg
i438806_Slika040.jpg


a ovako je to izgledalo porotirano
i438805_Slika039.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ideššššš, koja parcela :shock: :shock: :shock: :shock: , ma čitava ekonomija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , jel ima jedno 100 HA :?: :?: :?: :D :D :D :D :mrgreen:

Vjerojatno mu nije preteško ;) ;) ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma nije to parcela to je je mami za vrt prohod bio sam da ne frezam s ručnom frezom

pa bilo mu je jako gusto al par centimetara odozgora sam prošao pa sam dva puta išao po mjestu da mu nebude tolko teško al svejedno mu je do jaja
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Pa druže Kikic - NO COMENT...posao odrađen savršeno! Lepo je videti da neko toliko pažnje, i truda uloži u obnovu svoga ljubimca! Svaka čast! Samo tako nastavi!
Ali za kaj će ti Televizor u sred radionice,,,he he he...malo razonode...aaa???
I onaj pp aparat za gašenje, hmmm vidim da je nastradao, malo je zgužvan pri dnu? Zar ga nebi trebao menjati? :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ahaaaa na taj tv si mislio ma to je u banani za otpad pa nisam imao kam nego u garžu a pp aparat je slučajno završio pod kotačem traktora nekad davno al redovno se provjerava svake godine i sve pet

hvala na zahvalama ma mora se ipak je on moj ljubimac kaj ne vidiš kaj pila tjera :twisted: ma šalim se to je 10 metara samo vrta bilo pa reko da iz zajebancije vidim kako ide al jako jako teško ipak je to za 100 ks traktor a ne za 60 još pogotovo na ilovači
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Mogao bi prodat 3080 i s 560 radit :mrgreen:
U kojoj brzini si išao :?:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
spora prva gas na 20 al bogme se čulo jako gadno pa vjerojatno više nikad pod rotodrljače plakat mi se htjelo kad sam krenuo pa sam zato išao 2 puta. alo dobro samo 20 metara :mrgreen:

ne ne ne 3080 nejde nikud on je stvoren za rotodrljače i velike plugove al to je bila više zajebancija i proba s 560.
ona dva zetora su na prodaju ako koga zanima a onda u zamjenu dolazi jedan mf u dvorište :twisted: :D ipak je ljepše vidjet 3 mf-a na dvorištu nego 3 zetora :mrgreen: kvaliteta snaga udobnost itd su presudili zetori otpis mf-ovi potpis pa da im pridružimo još jednog brata mf-a
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
@kikic - a šta ti dođe ovo?.... :scratch

Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
i evo još pokojeg noviteta. dkle konačno da stavim slike gdi je dobio blatobrane naprijed. al vidim nemam slika kako sam slagao kočnice pa ču sad staviti.

f0f823f9.jpg
2b199d07.jpg
9332f8ea.jpg

34860399.jpg
04f00e14.jpg
98d1d495.jpg

78ad6337.jpg


i ovdje je odnaprijed dok sam podešavao ventile. i nakon toga jedna slikica gdi se igra s cisternom i kako to izgleda poredano dok je košnja samo vozilice promjenim
malo mi je žao što nisam slikao dok je imao plug zakapčen. e tamo je zvjerka. još ču slikat dok dok će biti vani s rotirkom i unutrašnjost krova što su me molili, a ja nikako da nađem vremena
:mrgreen:
4bf96d78.jpg
feeb6c83.jpg
c8bee05a.jpg

42b9792f.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Malo kasno ali nisam zapazijo ove teme prije, tako sad gledam ovaj MF i ne mogu da ne napišem- pohvalim. Ma sredjen je on u prvu ligu, stvarno me oduševijo pošto volim da su traktori uredni.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:D :D :D hvala, hvala FIREMANPETER. muka trud i živci se na kraju isplatili ipak. nije to lako, a niti mali posao
slike su malo lošije jer je mob slikao ali kaj je tu je sad. :?
isto tako traže se utezi za njega oko jedno 100-150 kg.
pašeju od serije 30xx. ako ima tko što u ponudi. a i imt nebi bili loši. jer utovarivač moram malo preraditi pa sumnjam da ču ga stavljat pošto mi je žao opterečivat prednji most i ležajeve. jesu novi ali svejdno. imam na velikom mf-u pa ćemo još vidjet kako će biti s ovim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh