• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 1614

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Pozdrav. Kupio sam Ursusa 1614, i trebaju mi manuali za njega, ako netko ima neka posalje ili neka mi da link gdje mogu skinuti besplatno. Ako jos neko ima isti traktor neka se javi. Pozdrav :drink:
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Ljudi jel ima netko manuale? Nemogu naći na internetu besplatne samo sam nasao koji se plaćaju!
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Našao sam manuale, ako nekome još treba neka se javi na mail, imam od modela 904 do 1604!
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Da ne otvaram novu temu, da li tko zna iz kojeg razloga na tom URSUSU se desi da polomi osovinu Bosch pumpe i to vec drugi puta?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nešto se u bočnom reduktoru dogodilo,ili trkači zablokirali a možda ležaji na glavčini .Ulje van ako ga ima i skinuti dekl i sve će se odmah vidjeti.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
U prednjem bočnom reduktoru,imaš mali dekl s tri vijka i veliki s više vijaka koji pokriva trkače.Tu mora biti kvar ili zaribani ležaji točka ili zaribani trkači.Digni na dizalicu pa probaj ručno lagano naprijed nazad,nemoj ništa pokušavati na silu jer ćeš napraviti još više štete.
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Ima tko iskustva sa 1604??
Prednosti,mane,uobičajeni kvarovi... Kakav bi bio za šumu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh