• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Tino, pri nama je prodan mlađi i u boljem stanju, s kosom i kolima za nekih 5000kn.
Toliko ti i ja nudim, makar je bez kose i kola.

Ili bolje razmisli, dok ti je još prilika, da se riješiš onoga raspuhanoga 533, pa buš videl kaj ovaj more.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Jesi ti kaj pil, kaj to iz tebe zbori ?
To je jedino kaj je ta tvornica dobroga napravila.

Ima Tino svoje " JA " . Nebute ga uvjerili daje 335 bolji od 533 :icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Željko, jelda bi se uklopio pokraj velikog Mede?

Da smo bliže i da imam pare, dobro bi se zamislio... Izgleda solidno.



Marko ako kupim još jedan traktor ukučani me budu protjerali inače uz igranje sa strujom , kočnicama i volanom mali medo opravda svoje ime :icon_thumright:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
pozdrav decki novi sam na forumu imam problem sa 335 uglavnom zuji mi filter motornog ulja
zovem se nikola i iz siska sam
To se meni isto dešavalo na velikome ursusu, zamjenom filtera i ulja se stvar rešila. Imao sam nutra neko inoil 15sticu i neki filter iz trgoagencije. Stavio nutra ininu 15sticu i uzeo neki MG filter iz lokalne trgovine i zujanje prestalo.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Neznam zakaj al malo me smeta kad neko veli za 335 da je smeće , jest da ima dva cilindra , al kad ti njega staviš v malu brzinu i kad on s ta dva klipa baci dim na auspuh i odvuće sve kaj mu zakapčiš s razlogom je mali medo .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A viš ... meni je jedan meštar rekel da 335 ima tri klipa. Naravno da sam ga blijedo pogledal. A onda mi je objasnil svoju teoriju - zamajac- veli, da kad se zamajac zalaufa, da mu je to ko treći cilindar. :(think):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Zamašnjak ti vrijedi za kratkotrajne terete. Za dugotrajne - samo zapremina motora (nemoj brkati s brojem cilindara) i količina ubrizgane nafte.

Inače, mali medo ima 3 cilindra. Treći je nekaj manje zapremine i zove se - kompresor :D:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Samo sam prepisal kak mi je jedan meštar rekel :s:
Al fala na objašnjenju majstore @ZJ
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima i 4-ti celinder pod sicom i taj odrađuje posel bolje nego razvikaniji (hidraulik) :icon_razz:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,217
Ima takvih, a ima i onih po 25 000 pa sam bubnul neku sredinu, al velim, nije fixno
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kak bi Presvetli rekel, je to mortig cena skup z gruntom v Gudovcu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A da ti naljepiš na njega Universal-ovu etiketu !? Vjerojatno ga nebus pronbal ni preodat onda. Ili IMT-ovu :cool2:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sa lijeve strane IMT sa desne Univerzal i ofarbaš lijevu crveno desnu plavo i ima cure da traže đir :icon_kidra:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,217
Bila bi to sramota za univerzala da stavim njihov znak na to :icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh