• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovo si več videl Tino !?
 

Prilozi

  • traktori po zemljama.jpg
    traktori po zemljama.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 135

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To je smeće, zanima me za kolko se mogu riješit toga iz garaže
Tino bez zamjere ali još si prezelen da nešt nazivaš smečem, ili zetore češkim gvožđem ili bilo kakvim drugim pogrdnim nazivima. Te firme su proizvodile traktore i strojeve dok uni i imt još nisu znali kak izgleda ključ 13.Ti traktori koji još dan danas guraju su prehranili, othranili, još uvijek hrane x obitelji, dignuli x gospodarstava sa jedne kravice na najmodernija gospodarstva u državi.... Ja imam več 30 na grbači, drugo dete na putu, videl sam nekaj, radil sam sa nečim, prošel sam nešt, i još uvijek se smatram prezelenim da nešt tuđe nazivam smečem ili škartom, ako izuzmeš renault megan2 1.6 16v jer to je tak i tak francuski poluproizvod i jeste škart. [emoji1]
 

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
Neki od vas,hvala bogu rijetki smatraju da je mali ursus loš traktor a ja baš ne bi rekal da je to tak,imal sam ja zetora 25 11 svako malo u šumi ga diže a ne može niti pola povuć kaj ursus može,jedino kaj je nešto brži po cesti,tako da je mali ursus vrhunski traktor u svojoj klasi s obzirom koje su mu cijene u prodaji a da ne govorim o jeftinom održavanu,maloj potrošnji i slično :tractor::(rofl):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Molio bih informaciju u vezi malog Mede: zanima me gdje on ima utisnut broj šasije? Ili motora?
Ne znam gdje se nalazi,a traktor nije bio opran 25 godina,i nigdje se ništa ne vidi...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Imaš jednu ploćicu ispod papučice gasa, a jednu na bloku kod PVP pumpe. hmmm nemrem se sjetiti di je otisak, a l imaš to negdje u temi .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Broj je negdje na getribi ako imaš nosač bočne kose onda se ne vidi , na tehničkom su vlasnici skidali nosač da bi se videl broj .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja imam nosač i nikad me nisu tražili na tehničkom da ga mičem. Valjda samo pločicu gleda !?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja bi ga ipak prvo dobro sa minijem oprao. ;)

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk

Pff,trebal bi tu i minivaš,i Dimer,i drotkefa,i pajser,i cijeli dan posla da se to očisti... :)

Mali je prešel za 11 000 :x:

Ovaj je otišel za 9000,a vizualno je 10 puta u gorem stanju nego onaj tvoj,limarija sva za baciti,i struja nevalja,i milijun stvari za popraviti na njemu... Sad dal si ti dobil malo,ili ova baba puno,ne znam...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ti miša... pa koliko onda moj vrijedi ? Znam da bu Tino rekel - ništa....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Svaka roba ima svoju cenu i svojega kupca, pa tak i ursus ☺ Iskreno kolko god mi moja ursula zna dignut živce, 99% bi išel sa grunta samo u zamjeni za veči ursus ili zetor.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,985
Žac, upotrebna i materijalna (novčana) vrijednost nisu istoznačnice (sinonimi).
Za rad ti vrijedi bogatstvo, a materijalno toliko koliko je netko spreman platiti.
Otprilike kak i jednako star dizel motokultivator.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ma znam ja to @ZJ. Samo tak .... komentiram. Tražil bi pristojnu cijenu da ga prodajem, jer znam kakav je, a zabadava ga ne bi dal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh