• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

cadjo

Novi član
Tu od
5 Srp 2018
Poruka
6
Generalka je odradjena.Rađene su komplet kočnice,hidraulika,lezajevi volana,prednji trap,generalka mašine,slozena rasvjeta i sredjena instalacija.Ukupna cijena svih radova dijelovi/ruke I sva ulja ravno 10 000 kn.Sad je doslovno nov traktor :)
20 godina nije dirano u njega i evo doslo vrime za temeljitu obnovu.Također su odavno ugradjeni grijači motora koji spase pri zimskom paljenju

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
 

cadjo

Novi član
Tu od
5 Srp 2018
Poruka
6
Hvala, još ću promeniti zadnje gume do kraja sljedeće godine.Razmišljam i o pituravanju mašine i karoserije. Kako bi to bilo najbolje napraviti a da se traktor ne raspravlja. Pinelom ili dobro sve zaštititi pa kompresorom obijati?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Kaj nema ursus c-335 iza okrugle lampe za žmigavce, poziciju, stop svjetlo u originalu?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Kaze dosjed kuglice 11 da nece van da zamjenim O-ring 10 .
Ima li veze nekakve čep 17 sa tom pričom,dio okrecem jer ga drze O-ring ali izvuc van nemogu,okruglo je prostor za oprugu i nemam čime zapet,
molim savjet.
Sve su gumice jako loše pa mi se neće sastavljati dok sve nezamjenim.
19513
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Jedva,a samo je O-ring gornji pošteno drzao,a zato je donji loš na dnu,baš sam na njega i sumnjao. Hvala Muha
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ako se ne varam sigurnosni bi trebalo poštelat na 145 bara,evo nam greške ocito je stisnut na vise pa je prasno lajtung odma pre sigurnosnog?
 

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
320
Pozdrav. Može li mi netko objasnit gdje se postavlja izlaz za kiper na malom Ursusu.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ona do blatobrana prema dolje kad je pustis ide pritisat a protok ako trebaš tj povrat imas i pored otvor to je samo čep na kućištu.
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
320
Zetor ima 2 izlza i 1 povrat. Pa sad me zanima ima li to i mali medo, kad već radim da napravim sve.
 

Najnoviji postovi

Na vrh