• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Slikat ću ti kako je riješeno na jednom, kaže da dosta pomogne.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Probaj podignuti ventile pa kad malo razvrti par krugova spusti.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A dali imaš tkz startno punjenje( čok) stare serije su imale a da njihovi vlasnici nisu ni znali ?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na pvp ima slijepa matica koja se zakreče kad daš gas nemaju novi tipovi koji imaju grijače .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prvi kaj sem vozil je bil trula višnja boje oko 73 god taj je imal onda jedan žuti (neznam godinu) i on je imal , zadnji kaj sem slagal rol-bar je bil noviji i imal je grijače (naranđasti) .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@mrky, ima negdej tu mojih slika kak sam ja složil grijače na svog Ursusa. Ak nemreš pronaći, poslikam ti i pošaljem. Uglavnom, ima za kupit original grijači na grani za njega.
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Ja sam imal isto problem sa paljenjem na hladno ono fali mu nokat da upali al nikako_Onda sam kupio dva grijaca i ugradio ih na granu sad da je -15 sa deset sekundi grijanja pali ko mina
 

Najnoviji postovi

Na vrh