• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kako si ugradio dva grijača na granu, to su oni kao sonde ili ko imt na naftu?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ima original grana sa dva grijača za kupit. Na 139 strani posta je moja slika.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Na jednome sam vidio grijač namontiran onaj što ima i dovod nafte i rezervar na povratu ko štore.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Kako si ugradio dva grijača na granu, to su oni kao sonde ili ko imt na naftu?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

kupio sam dva grijača zavario priključke na usisnu granu i spoio na bravu od paljenja jer ona ima dva zuba znači kad pritisnem bravu unutra zasvijetli mi lampica od dugog svijetla,to je znak da grijaci rade tako je spojeno odbrojiš 10sec i okreneš bravu ulijevo i traktor pali
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Dečki, da niste pomiješali lončiće?

mislim sigurniji, jer ako ti suhi grijač iz nekog razloga ostane raditi grijati, može od temp puknuti i dijelovi istog odlaze u cilindar dok kod mokrog grijača do toga nemože doći
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako svijetli lampica dugog svijetla, zar neće raditi istovremeno svijetlo i grijač?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ovaj čep na poklopcu letve je narovašen i on se zakreče prvi put kad vidim malca budem ti poslikal . Ili je kraj tog čepa narovašeno kaj se zakreče .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Ja to nikad nisam zapazil ni na jednom.
Evo ti još par slika iz bližeg pa možda lakše pojasniš.





 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
Evo grijači ugrađeni mali pali ko metak.

CAM00018_zpsfrxrzbgd.jpg


CAM00013_zps4bvg6ico.jpg
 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
Ovaj čep na poklopcu letve je narovašen i on se zakreče prvi put kad vidim malca budem ti poslikal . Ili je kraj tog čepa narovašeno kaj se zakreče .

I jesi našo di se nalazi (čok).
 

sandokan

Novi član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
15
pozdrav. deck gdje ste spojili kablo dali ide na bos bravu dali se ugraduje rele da izbaci kad se grijaci ugriju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh