• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

URSUS c 355/360 prednji pogon

Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Moj nije sa prednjom vucom al da mogu je nabavit definitivno bi mu je stavio, a getriba nikad problema nije s njom bilo a svaki dan je u sumi, ja neznam sto ljudi onda s njim rade da ga trgaju tolko al ja ni blizu nisam imal nekih vecih problema...
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
I moj je radio 10 god u sumi i kakav je dosao takav je i otisao, samo je ponekad hteo da zaglavi u neku brzinu i to je to
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod nas u selu su tri c360 i nikad getriba nije zezala samo su generalke motora rađene.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi radiej s njim u šumu nego sa zetorom .
1. obavio bi posao
2. ako se potrga bude jeftiniji popravak
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Jedino za šumu i je. Poljoprivreda, precizni radovi s hidraulikom i sl.. mu nisu jača strana, ali gas u pod i teraj. Znao je ić zašperan četvrtom (brzom naravno) s kladom i sl. akcije skakanja po kvačilu. Nije se mjenač rastepo ali mislim da nebi još dugo jer je počeo se javljat.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma tko ti je rekel da on nije za poljoprivredu taj nikad nije sa njim radil! Jest da mu je hidraulik precizan ko ja dok imam 2.0 u krvi i v trdoj kmici treba pogoditi kljčanicu ali sve ostalo radi ko od šale, ima težinu, ima dosta snage, brzina za sve moguče operacije i popije definitivno puno manje nego neki traktori iste snage ili čak i slabiji od njega( Neču ih imenovati ali svi znaju na koju marku mislim) :cool2::icon_thumright::icon_fU:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
heheheh ursus sa bog zna cijim mostom i kabinom od 539
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Orašje ti je delalo kabine i za jedne i za druge tak da je dizajn isti samo su dimenzije razlika a pogon je vjerojatno onaj od starijih zetora, tak mi bar po izgledu liči!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
tih ursusa je bilo u originalu sa prvom vučom,1991 ga je moj sused kupil, i moglo se doplatit 1500 maraka za prvu vuču..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kolega ja bi se vupal kladiti da toga nema niti u Poljskoj u orginalu a kamoli kod nas, jer i Poljaki to klepaju od zetorove predje vuče i od nekog vojnog kamijona isto paše! :icon_super:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
ak su serviseri lagali kad su mu radili prvi servis lažem i ja....
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
tih ursusa je bilo u originalu sa prvom vučom,1991 ga je moj sused kupil, i moglo se doplatit 1500 maraka za prvu vuču..

Točno, i moj bivši susjed je to kupil brand new, iz tvornice 4x4.

Cijena je isto bila negdje oko 2000 DEM (doplate) i to 1988 godine.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Imam jeno pitanjce pa kaj se na te ursuse 355/360 nisu ugrađivale prve vuče ? a ak jesu koje su bile originalne il tih više nema
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Koliko se sječam od kad se pojavil 355 i bil sam često u Poljoopskrbi niti jedan nije imal prednju vuču .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle ja sam 99.99999% uvjereni da ti ursusi nisu imali prvu vuču orginal a sve ostalu su razne prepravke jer pratim i poljske forume i nigdje nisam videl original prednju vuču, sve su prerade i tak dugo dok ne vidim original ugrađenu niko me nemože razuvjeriti!:biggrin:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Točno, i moj bivši susjed je to kupil brand new, iz tvornice 4x4.
Pa jeli onda ima koja slika tog originala ? Ja ga isto nikad nisam vidio. Mislim da ga ima kao original sigurno bi se barem jedan našao na njuškalu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kolega tu se slažem da je zverina od traktora, ali taj traktor nije za prednju vuču i ende. Iako sam vlasnik c355 nebi mu nikad to stavljal na njega jer je ovak sam po sebi mekan na zvonu i voli pucati kod propinjanja a kamoli da ga još prvi pogon razvlači u nekom glibu, mora puknuti prije ili poslije!:tractor::mad::
 

Najnoviji postovi

Na vrh