• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursusc360

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Evo neki dan je bilo malo čiščenja kod mene:
malo benzinom pošpricali i ladnom vodom.
Ova strana se bolje skinila:
Obrisan neispravan link.
A ova nije baš jel smo ladmnom vodom, ali bolje je nego što je bilo...
Obrisan neispravan link.
iznutra:
Obrisan neispravan link.
sa druge strane:
Obrisan neispravan link.

Alike nisu baš neka kvaliteta, u trku a i sunce ej jako sjalo, pa se slabo vidi.....na prvoj nisam mogo nikako uslikat da mi se sjena nevidi :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
I jabuke su se brale:
Obrisan neispravan link.
Vočnjak:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Sory, al na što je onda ličio taj traktor ak sad kažeš da je opran. Zašto si prao benzinom, pa samo ga dobro ispoljevaš naftom, malo pričekaš i to sve spada pod šmrkom hladne vode, ovo sad ti je očaj, a i benzin je preskup. Inače Permetal skida ajme.....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
petar kaže:
Sory, al na što je onda ličio taj traktor ak sad kažeš da je opran. Zašto si prao benzinom, pa samo ga dobro ispoljevaš naftom, malo pričekaš i to sve spada pod šmrkom hladne vode, ovo sad ti je očaj, a i benzin je preskup. Inače Permetal skida ajme.....


pa uzeli u malu flašicu sa pumpicom i malo ga išpricali time i ladnom vodom....a bio ej crn, eto kaki je bio prije....
 
G

GROF

Guest
...PREPORUČAVAM ZA PRANJE MASNOĆE; IVASOL SREDSTVO., MORE SE KUPIT NA SKORO SVAKOJ BENZINSKOJ POSTAJI., POŠPRICA SE PO MASNIM NASLAGAMA, NEČISTOĆI.,PRIČEKA OKO 15-NAJST MINUT., ONDA, MINIVOŠ I PERI. SA OBZIROM KAKO JE TVOJ STROJ ONEČIŠĆEN, ZAPUŠĆEN., PA SKORO DO GORNJE GRANICE., PREPORUČAVAM PONOVIT OVU RADNJU SA IVASOLOM BAR 3 PUTA., BEZ UVREDE...

BOG I SRETNO SA PRANJEM., POSLIKAJ GA, PA DA VIDIMO MAKINU., KO NOVU., I SAM ĆEŠ SE IZNENADIT KAKO IZGLJEDA...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Evo kod mene prinove na traktoru.
Obrisan neispravan link.

a bogati je mastan :oops: :oops: :oops: :oops:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
malo :lol: :lol: ima masti ko IMT kod masine,ali IMT je kod hidraulike suh ko pustinja ;)
koliko si platio polugu i zašto je nisi pošteno zategnuo :scratch
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
hm, bilo je malo više od 200 kn, a šta si točno mislio da zategnem???
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
valda im je dobro tako, to nisam ja radio, stric je, kod njega je traktor...a šupa kod mene prazna...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Netreba i nesmije do kraja, vidiša da je zakontrirao...
Marko, daj to operi il ne slikaj, pa brate, to ti je 1l nafte i pol sata sveukupno.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
misliš da ja nebi...
1. traktor nije kod mene
2. nedaju mi
3. da je kod mene traktor i da smijem ja bi to sredio, da sam stariji da smijem sam vozit po selu ja bi ga kod vulkanizera odvezo nek ga miniwashem opere....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a ni miniwash ti ne može baš pomoći,najbolje kupi neko sredstvo za odmašćivanje(IVASOL) i našppricaš,ostaviš pola sata i da vidiš,ursus će bit ko novi!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
znam, rako sam ja tati da kupi ivasol pa da ga operem, a sad njegova volja, a jel zna kolko košta otprilike :blackeye
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cini mi se da je litra 30kn bila dok sam ja kupovao..
al nemoj me drzat za rijec,nisam siguran :?
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
ja sam ga prije par miseci kupio-mislim da je litra bila 27kn na ininoj pumpi. :roll:
 
B

Bobo

Guest
To sto miniwash ne pomaze, objesite macku o rep ;)

Vidjeli ste i sami koliko se moj 539 zamasti nakon samo jednog radnog dana. Miniwash, bez ikakvih sredstava za pranje, samo malo dobre volje... Masnoce se nerjetko na njemu zna zapeci, i moras ju strugati dolje, no miniwash ju svu poguli da se ne vidi gdje je mastan bio, sve dok ga ponovno ne upalim :(

Uglavnom, ako nista drugo, naspricaj ga dizelom, ili benzinom, ostavi 10-15 minuta da "grize" i onda mozes i hladnom vodom saprati. IVASOL se meni najbolej pokazao za te stvari, posto je to tekucina posebno zamisljena da skida masnocu, tako da ti je to najbolje rjesenje, a jeftino... SRETNO s pranjem!
 
A

Alen

Guest
[color=#FF0000 kaže:
Bobo[/color]]Vidjeli ste i sami koliko se moj 539 zamasti nakon samo jednog radnog dana. Miniwash, bez ikakvih sredstava za pranje, samo malo dobre volje... Masnoce se nerjetko na njemu zna zapeci, i moras ju strugati dolje, no miniwash ju svu poguli da se ne vidi gdje je mastan bio, sve dok ga ponovno ne upalim :(

:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :finga:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
a kako to, u onu bocu sa pumpicom ili onu špricu od par litara??? i jel se onda može ladnom vodom oprat?
 
B

Bobo

Guest
Ako koristis IVASOL, ispires ga hladnom vodom...

mozes ga na milijuni jedan nacin nanositi na traktor, a ona boca s pumpicom je najbolje rjesenje.
 
Na vrh