• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursusc360

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Istina, ja sam 5 sati prao kamion odozdo za tehnički u CH, s nekom gromadom od miniwasha, ruke nisam osjećo poslje toga par sati, pritisak je bio na 180bara, ludo, i s tim smo i boju skidali prije farbanja :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
mast se ne topi u vodi... ;) možeš ga oprat i sve skinut,ali mast ostaje na njemu,iako je na oko čist.
 
B

Bobo

Guest
Ne mora se mast topiti, samo ju pritisak vode skine odande...

Ocito nisi vidio dobar miniwash na djelu ;) Gdje dobar miniwash prodje NEMA MASTI...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
eto ljudi hvala vam, reč ču starom da kupi ivasol i sad kad se posije i to onda ču reč da dotera traktor jedan dan doma i ga da ja sredim ;)

PUNO VAM HVALA!!!
 
M

marioJB

Guest
kaj ga nemožeš sam doteret doma,nije 10km od tebe valjda
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Bobo kaže:
Ne mora se mast topiti, samo ju pritisak vode skine odande...

Ocito nisi vidio dobar miniwash na djelu ;) Gdje dobar miniwash prodje NEMA MASTI...

tako je bobo,ja sam svoj traktor našpricao ivasolom i isprao ga miniwashem-bio je čist kao suza,miniwash zguli mast s njega :p :p ;) :!:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
mario 00 kaže:
kaj ga nemožeš sam doteret doma,nije 10km od tebe valjda


ma nije ni km od mene, ali nedaaju mi još, imam 13 godina....nedaju d apo selu vozam, ali uskoro ;)
 
M

marioJB

Guest
o bože.ja svojeg zateram na glavnu cestu,policija me već 2 puta zaustavila(nije mi badave stari policajac) i vozim dalje,imam od kuće do šume 4 km,ja njega vozim tamo sam.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
ja po lenijama vozim sam, ali po selu ne...nebi mene murja zaustavila(bar se nadam) nego oni nedaju, a bome mi nismo mmalo selo, ima prometa...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ajde forumaši koji znaju engleski nek se jave!!!

Jel mi zna ko prevest crtalo na engleski???? (ono na plugu crtalo)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
A meni plavci često stoje ni 100m od kuće, al pošto su regani oba, i vozačka je uvjek u mene nema beda. Jedno mogu jebavat za pivo al....
 
B

Bobo

Guest
marko355 kaže:
Ajde forumaši koji znaju engleski nek se jave!!!

Jel mi zna ko prevest crtalo na engleski???? (ono na plugu crtalo)


DISC COULTER
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Evo malo slika od mene:
Na industrijskoj zoni(Ambarine) gradi se nešta, a dal če to bit silos kako se pričalo vidit čemo:
Obrisan neispravan link.
Žita se zelene dobro, ali slika je prije 10-tak dana.A tabla je od jednog među največim poljoprivrednicima u selu:
Edit:prva slika je od drugog čovjeka :oops:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Nemogu dalje polupat ču monitor, zajebava me Imageshack...probat ču na photobucketu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Malo oblačića:
100_3180.jpg

100_3190.jpg

100_3195.jpg

100_3180.jpg

100_3196.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Kontam kaže:
Dobri oni silosi od bloka :lol:

Ma tko zna što če tu biti do kraja... Vidiš da ima vaga, napravita pista. Vidit čemo šta če biti kad završe. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh