• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursusi

  • Temu pokrenuo URSUS > LIVE LEGEND
  • Datum prvog posta

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Marko355 kaže:
Pogledajte malo na youtube, poljaci nejviše imaju 360, 330/335, i one velike. Kod njih se slabo di nađe nešta iz SDF, koji JD i tkao nešta...večina Ursusi i Zetori!
To je istina, drže do svojeg traktora iako imaju bezbroj mana... Na Youtube ursusi su najbrojniji...
 
S

strongboy

Guest
danas sam prelistavajuci oglase pronasao jedan ursis C-360. proizveden 1985 g, i odradjeno samo 691 rh.vlasnik trazi 6000 eura (pocetna cjena).evo i slike...stvarno je ko nov.gume su mu one prve-njegove.cisto me zanima sta vi mislite ;) evo nekoliko slika:





 
H

Helena

Guest
Kad bih tu cijenu prepolovio onda bi to bilo realno ! ovako je to precjenjeno !! 8)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Hm, kad ga je tip kupio novog, dao je manje nego što sad traži...

Realno 6 je puno, ali i 3 je malo ako stvarno ima 700h, baš nedavno sam išao s kolegom tražit traktor, užas su cijene, pa čak po njima i ova od 6 nije velika (npr. 533 s + 10000h, 7xg., stanje očajno, jedva pali, 15tkn, 540 nemože upalit bez spreja 3.5t eura i sl...) Užas....

E sad pošto kod nas dobiješ kapitalna i pdv ako si u sustavu, onda NOT. Bolje nešto made in china ili indija i sl...

A i traktor ima čudnu boju motora i nema gume između nosača i boce za zrak, boja na grani auspuha, a sve ostalo mi se čini orginal, čak ima i one gumice po haubi, orginal vodnu pumpu i dinamo koje se malo malo razleti....
 
S

strongboy

Guest
i ja mislim da je 6000 eura previse. po mojoj proceni, to bi bio dobar posao kad bi se mogao uzeti za recimo 4500 najvise 4900eura.Ipak je ti skoro novi traktor,vozen kolko da ne zapece motor ;) .pa traktore koje su vec odradile svoje koje imaju i po 10000 rh drze cenu od oko 3000 eura. bilo bi neposteno oceniti ovako nov , ne potrosen traktor kome je sve originalno,za 3000.onda ne bi bio samo jeftin, vec bi bio i dzaba.pa 600-700 sat se zavrte u teku jedne sezone samo ;).a boja kako se vidi na slici, moze da bude razlicita u zavisnosti od jacine svetlosti(blic, sijalica...dan, noc...)
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
traktor odlično izgleda,tko ga kupi neće pogriješit ako ima toliko radnih sati-cijena mi se ne čini velika jer je traktor očuvan i ima malo radnih sati,ali bilo bi super kad bi se mogao kupit za 4500-5000 eura :!: ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ono u daljini je Jokin Torpedo!
[youtube:fq7h9ep2]6UJetQNm2EA[/youtube:fq7h9ep2]
Pogledajte kabinu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[youtube:fq7h9ep2]B9kLi1Esg14[/youtube:fq7h9ep2]
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Da vidiš kakvih kabina ima u okolici Đurđevca što su ljudi sami doma izrađivali, u Virju pogotovo. Ova kabina izgleda super na ursusu :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Tvoj i moj su možda i isto godište! Neznam točno koje je godište ali znam da je 70-75!
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
neznam mislim da su crveni noviji od 80e pa nadalje (nisam siguran) ako nije prefarban
Marko355 kaže:
Tvoj i moj su možda i isto godište! Neznam točno koje je godište ali znam da je 70-75!
 
S

strongboy

Guest
Bimbo kaže:
neznam mislim da su crveni noviji od 80e pa nadalje (nisam siguran) ako nije prefarban
Marko355 kaže:
Tvoj i moj su možda i isto godište! Neznam točno koje je godište ali znam da je 70-75!
ovaj u oglasu(crveni sto je u postu), je '85-to godiste
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Moj je crveni ali je '70 i neko godište.

Usput evo jednom "medvjeda"...odlično obaljen posao!
[youtube:30n1i30m]o204X-SsCXA[/youtube:30n1i30m]
 
D

dach0

Guest
Kako sam cuo da se moze ugradit dupla vuca na IMT, jel to moze i na Ursusa jer imam c-360 iz 86. godine, pa me interesuje jel to univeralno da moze tako.. ili kod ursusa ne moze??
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
dach0 kaže:
Kako sam cuo da se moze ugradit dupla vuca na IMT, jel to moze i na Ursusa jer imam c-360 iz 86. godine, pa me interesuje jel to univeralno da moze tako.. ili kod ursusa ne moze??

Sve je moguće...
[youtube:3bntu74w]Msn4wy2kgrQ[/youtube:3bntu74w]

Prednji most je od Zetora?
 
D

dach0

Guest
e bas mi je drago heh :D , kako to ide odakle se tacno izvuce pogon za kardat, jel to svaki traktor ima mjesto gdje se moze kardan stavit na prednji pogon, i koliko se krece novaca ta prednja vuca?? ako moze mi neko objasnit detaljnije, ja znam ono nagrubo kako to sve ide, ali malo detaljnije, i oko cijena nesto da kazete, hvala unaprijed!!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Danas bilo dosadno:
[youtube:qfwy1bzp]8ef8so1MZT0[/youtube:qfwy1bzp]
Kao što opis kaže:
It's not going that hard, i'm just shifting it lightly...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
E pa neide ti zato što ko konj guraš ručicu od sebe i prema sebi, probaj šaltat da ne dotičeš limariju, znači rukom neguraš nego kao zavrneš u zglobu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
petar kaže:
E pa neide ti zato što ko konj guraš ručicu od sebe i prema sebi, probaj šaltat da ne dotičeš limariju, znači rukom neguraš nego kao zavrneš u zglobu.

Probam sutra!

markane, nemaš iskustva, ne tako ''gurat'' ručicu gore dolje, nego probaj ubacit a da ti se ''cijev'' ne naslanja na limariju, znači da ju rukom zavrneš, onda ide lako

Ti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh