• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursusi

  • Temu pokrenuo URSUS > LIVE LEGEND
  • Datum prvog posta

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma ima na pašnjaku izvor ali nije napravio bunar nego mu tu stalno kvasi...išo je malčirati trstiku pa je propo i nasijeo ali ga je medek izvukao zajedno sa malčerom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
još jedan dokaz da je ursus zvijer
On bi bil zvijer, a ti faca da si ga poslje izvlačenja unutra nateral pa da ga vidimo onda :finga:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
On bi bil zvijer, a ti faca da si ga poslje izvlačenja unutra nateral pa da ga vidimo onda :finga:

A da ne spomenemo da je medek na tvrdom a dupljak do mosta u blatu...močvari pardon... iliti bunaru...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bil je u rupi do pojasa ali nisam to uspio ovijekoviječiti a i ego mu je bio povrijeđen
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
E ovo je san gotovo svakog tko ima 335 jer snage ima dovoljno za prvi pogon... samo kako to napraviti? može li se naručiti i kupiti originalno?

Vidim ovaj ima i pogon centralno ispod mašine kao recimo Štore, a oni kardani sa strane (universal, torpedo itd) su mi koma...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
orginal ne postoji...sudeči po felgama moje je mišljenje da je prednji kraj od nekog terenca...ima u sloveniji neka firma koja radi prednje pogone za sve vrste traktora ali sam zagubio link...mislim da bi muhaničaru ovo bio pravi pothvat:supz:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Janez ha :roll:

Neznam dečki koliko bi to bilo efikasno na 335 kad več 549dv ima malo snage kad kopaju svi 4 :finga:

Medo je dobar kakavog ga je poljak sklepal a sve ove prerade dorade....
Kupi rusa dupljaka i bez brige si.Tak bum ja napravil jednog dana ako bog da!
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Janez ha :roll:

Neznam dečki koliko bi to bilo efikasno na 335 kad več 549dv ima malo snage kad kopaju svi 4 :finga:

Medo je dobar kakavog ga je poljak sklepal a sve ove prerade dorade....
Kupi rusa dupljaka i bez brige si.Tak bum ja napravil jednog dana ako bog da!

Ma nije baš da nema 549 snage, vidio sam ga ja na dijelu i ide ko metak....

Medo ima snage tresneš ga u drugu sporu brzinu i nema kud nejde ako ga stisneš s duplim pogonom...

Da barem neko to dela odmah se pogodim za posal (recimo s muhaničarem :scratch ) ....
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Koji god sam videl ili čul za njega da je pripravljen to je bilo tak tak. Ni vrit ni mimu!
Ne radi v rikverc ili rade samo spore ili samo brze. . . mislim da taj zahvat nikako nije isplati.Tek ne ak moraš sve dijelove kupiti i još meštra platit. Ajd da si sam delaš pa imaš nekaj dijelova. . . al ovak bez ičega, bolje kupiti dupljaka i gotovo.
Kaj misliš da ti bu to neko slagal i dal 3godine garanciju:finga:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
A zakaj se jednostavno nebi koristil izlaz iz stražnjeg kardana onaj koji je sinkroniziran s mjenjačem? ide i kontra u rikverc....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
orginal ne postoji...sudeči po felgama moje je mišljenje da je prednji kraj od nekog terenca...ima u sloveniji neka firma koja radi prednje pogone za sve vrste traktora ali sam zagubio link...mislim da bi muhaničaru ovo bio pravi pothvat:supz:
Bi i to baš sad preko zime.
Dopeljaš 10- 15 metri drv (da nebu zima), jednoga 150- kilaša (da ne trajam drva bezveze) i pustiš me na miru do prolječa.
A na prolječe :scratch Kud koji mili moji :rolfer::rolfer:, ali složil bi ja njega samo vidim da onaj bogec sa linka nejde nikam a inače bez prednje ide kud si zamisliš :scratch
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Bi i to baš sad preko zime.
Dopeljaš 10- 15 metri drv (da nebu zima), jednoga 150- kilaša (da ne trajam drva bezveze) i pustiš me na miru do prolječa.
A na prolječe :scratch Kud koji mili moji :rolfer::rolfer:, ali složil bi ja njega samo vidim da onaj bogec sa linka nejde nikam a inače bez prednje ide kud si zamisliš :scratch

Mislim da mu je problem težina prednjeg kraja zbog pogona, ja kad stavim naprijed 120 kg utega zbog Gramip utovarivača i kad skinem utovarivač, ,traktor se isto zakapa.... skinem i utege i ide ko metak...

Mogli bi se dogovoriti muhaničar, imam sve kaj ti treba :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Mogli bi se dogovoriti muhaničar, imam sve kaj ti treba :D
Ali ja nemam volju za posel s tobom. Sva tvoja obečanja prema meni (nama) su neispunjena.

Ja trenutno nemam volje (uopče za posel), ali možda ju s vremenom dobijem A jel imaš pepeke?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ali ja nemam volju za posel s tobom. Sva tvoja obečanja prema meni (nama) su neispunjena.

Ja trenutno nemam volje (uopče za posel), ali možda ju s vremenom dobijem A jel imaš pepeke?

Kaj to? gujdu?
 

ggeorghe

Novi član
Tu od
6 Srp 2020
Poruka
10
Pozdrav ljudi, tko zna koji je vijak na remenici radilice kod ursusa 335? Gedora 32 je premalena. Vijak je malo neobičan. Pušta mi ulje na semeringu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh