• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

usluga pjeskarenje

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Kod ane a na dubavcu neznaju koje boja ide za traktore, ali kod valića u lušliću znaju

valić zna da ja kupovao zna za sve traktore, al šta ima cjene da glava boli.
došlo mi da sa luxsalom pofarbam.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
nije ni kod ane puno jeftinije, probajte na rakovcu kod kemosana , tamo radi jed likm šta je radio kod valića, i čuo sam da ima neku boju za auto program za đabalezu
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
kako idu radovi farbanja daj malo slika,, budem i ja uskoro farbao štore 404 ??

nisam slikao poslikat ću na kraju ,samo limariju farbam i kabinu a još ga moram rastavit na pola pušta mi ulje iz getribe valjda je semering na spojničkoj
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo da ne otvaram drugu temu pa ću pitat ovdje,traktor je rastavljen radi farbanja a sad ću ga rastavit na pola jer mi curi ulje najvjerojatnije na semering spojničke jer je čisto ulje,sad me zanima dali je komplicirano to zamjenit,a mjenjao bih i lamele ako su loše pa kako to kasnije poštelati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
evo da ne otvaram drugu temu pa ću pitat ovdje,traktor je rastavljen radi farbanja a sad ću ga rastavit na pola jer mi curi ulje najvjerojatnije na semering spojničke jer je čisto ulje,sad me zanima dali je komplicirano to zamjenit,a mjenjao bih i lamele ako su loše pa kako to kasnije poštelati
Koja je raketa u pitanju?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
zetor 5011
To stvarno nemreno u temi o pjeskarenju. Ima tema o Zekanu pa bumo tam (ako bum ja to znal) probali pojasniti
Jedino ako i kvačilo treba popjeskariti .....
 

TheKurbla

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
10
pjeskarenje

pozz...
znaci imam za ispjeskariti auto...
opel kadett c 77'
551271_298066400332371_309376888_n.jpg


e sad problem je sljedeci..
dali netko zna di mogu u križevcima ili okolici iznajmiti ili posuditi građevinski kompresor?
hvala
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh