• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

usluga pjeskarenje

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
trebao bih farbat traktor pa me zanima dal ima tko u karlovačkoj županiji da pjeskari i koje su cjene
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
trebao bih farbat traktor pa me zanima dal ima tko u karlovačkoj županiji da pjeskari i koje su cjene
Kaj je tak jako hrđavi?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ne znam kaj točno misliš pjeskariti.....limovi se mogu i bez pjeskarenja, a motor i getribu ti ne preporučam uopće puštat blizu pjesku...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
a lim je dosta hrđav da na nekim mjestima ni nema boje tolko su blatobrani izderani
Poslije pjeskarenja lima još te čeka puno posla oko pripreme za lakiranje, veči izdaci ......
Jedino ako je neki muzejski primjerak u pitanju.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Poslije pjeskarenja lima još te čeka puno posla oko pripreme za lakiranje, veči izdaci ......
Jedino ako je neki muzejski primjerak u pitanju.

a onda šlajfaricu u ruke i deri dok mi oči ne ispadnu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Pa ima kvalitetan recept za vrhunsku zaštitu u kombinaciji s pjeskarenjem, bez poravnavanja udubina koje nastanu pjeskarenjem, vrlo mali izdatak a vječna zaštita.
Onda kaj čekaš? Pjevaj.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
trebao bih farbat traktor pa me zanima dal ima tko u karlovačkoj županiji da pjeskari i koje su cjene

Ima u Karlovačkoj županiji to jedino radi Petar Žanić Galovići selo Belavići, ako trebaš imam broj mobitela pa se javi, meni je pred 3godine pijeskario blatobrane od 542, jako je dobro to učinio i to kad sam zaštito kao što sam opisao u temi popravci, lakiranje i dan danas je kao novo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Je , pjeskarenje je zbilja jako zahtjevan posao ..treba (i) to prepustiti dobrom meštru
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
zanima me jeli tko špricao nitro temeljnu na staru zetorovu boju jeli možda reagirala,pitam zato jer kad sam špricao imt 542 s nitro temeljnom počela mi se dizat boja pa da mi se ne dogodi isto sa zekanom
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
zanima me jeli tko špricao nitro temeljnu na staru zetorovu boju jeli možda reagirala,pitam zato jer kad sam špricao imt 542 s nitro temeljnom počela mi se dizat boja pa da mi se ne dogodi isto sa zekanom

Ovisi dali je to njegova prva boja, ako je to prva boja nebi trebalo da se diže boja ali preporučam da probaš na nekom manjem dijelu
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
zanima me jeli tko špricao nitro temeljnu na staru zetorovu boju jeli možda reagirala,pitam zato jer kad sam špricao imt 542 s nitro temeljnom počela mi se dizat boja pa da mi se ne dogodi isto sa zekanom

šprico sam ja zetora 4911 prije nekoliko godina bila je orginal boja nije bilo nikakve reakcije stare boje , samo šlajfaj i udri brate
puno posla al isplati se za sebe uredit traktor ..
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
moze mi netko možda reći broj boje za zetora 5011

netreba ti broj i ti ljepo uzmi komad limarije traktora očuvane boje u u trgovinu s bojama naprave ti boju , neki trgovci već imaju upisane nijanse boja za zetor, imt ,torpedo..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
ima onaj dućan kak se ide na stari grad Dubovac, ana...nekak, odeš tam i kažeš kakav traktor, ili uzmeš komad limarije sa sobom i oni ti to već znaju...dugo to rade...
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Najbolje ti je odseci komad limarije, komad menjaca i komad felge...nema promasaj
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ima onaj dućan kak se ide na stari grad Dubovac, ana...nekak, odeš tam i kažeš kakav traktor, ili uzmeš komad limarije sa sobom i oni ti to već znaju...dugo to rade...

kupio boju u ana-a trgovini
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Kod ane a na dubavcu neznaju koje boja ide za traktore, ali kod valića u lušliću znaju
 

Najnoviji postovi

Na vrh