• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Usporedba 4718-4911-5011

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ureden je prije dvije godine.
Kabana je nedavno stavljena.
Ako su lampe bitne za rad onda OK...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Može, treba malo pripasivati, ali može
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A jel se isplati radi par litri ???? Ili vanjskih cilindera .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
7211 Ima prednju osovinu 13 cm vise napred od 5011.
tak da treba vidjet jel se da postelat ili tak postavit da na jednu i drugu stranu isto idu kotaci kad se postavi.
 

656Antonio

Novi član
Tu od
28 Tra 2014
Poruka
20
U redu ,zanima me u vezi pumpe hidraulika dali bi 5011 mogao više dignut kad bi stavio pumpu od 7211
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bi al samo ako bi mu ugradio pomocni cilindar na ruke hidraulike(vanjski).
al kaj tak teskoga dizes s njim?
Al bez 150kg utega napred nis nebus dobil.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Uh po ravnom bi trebalo ici i trebal bi i sada dizat samo da vilice nisu preduge.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
U redu ,zanima me u vezi pumpe hidraulika dali bi 5011 mogao više dignut kad bi stavio pumpu od 7211

Više nebi mogel diči, za visinu treba diči ruke na zubima.
Mrvicu teži teret bi mogel diči, a da bi dobil još malo treba poraditi i na sigurnosnom ventilu u cilindru, mada i ovak se bu prednji kraj osavljal na tom beciklinu bez utega.

Strgal buš tog jadnika, nije on za takve poslove na duge staze.
 

656Antonio

Novi član
Tu od
28 Tra 2014
Poruka
20
Budem vidio još ,nisam siguran ni ja da je to za njega ipak je to prevelik teret za njega.Što mislite o prednjoj vuči na 5011,kupio sam prednju vuču od 5745 i vjerojatno ču ju namontirat na njega.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ja mislim da je preslab motor tri cilindra za prednju vuču. Pomaže prednja u svakom slučaju ali da bi tu prednju vuču iskoristil kak treba mislim da je ipak makina malo slabašna.
 

656Antonio

Novi član
Tu od
28 Tra 2014
Poruka
20
Mislim da bi trebao ići solidno zato što 5245 ima prednju vuču i nemalo je isto jak motor ko i na 5011
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
7211 se bez utega dize pod spricom od 1000l,a 5011 je jos kraci i laksi... ne bude puno koristi od toga.. a i ne znam,dal ima neke razlike u unutarnjem cilindru hidraulike od tih dva? da ne bi s jacom pumpom postigao to da ga moras raskapati svakih par mjeseci...

inace, imt 549, zetor 5245 i 5011S se dosta dobro uklapaju s prvom vucom... nista spektakularno,ali nije valjda ni tak lose..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ja mislim da je preslab motor tri cilindra za prednju vuču. Pomaže prednja u svakom slučaju ali da bi tu prednju vuču iskoristil kak treba mislim da je ipak makina malo slabašna.
Složil bi se s tobom, ali ne za tri cilindra, niti za snagu, već za to da je 5245 zbog prednjeg mosta pretežak za motor koji ga pogoni.
U konačnici je sporiji. Brzina niže, ali manje klizi.
Da se motor više napati - istina, ali i više da.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
6245 ponekad fali snage a 5245 je igračka kad uključi prednju vuču ponekad nema snage za rikverc tak da preskupo ugraditi prednju vuču samo da ju ima .:(emo):
 

Najnoviji postovi

Na vrh