• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Usporedba 4718-4911-5011

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Da upravu si da i Zetoru 6245 zafali snage sa uključenom prvom vučom, a kamoli još neki slabiji traktor ne znam kako bi to baš išlo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kak to mislite? pa vjerujem da i fendtu 939 ponekad zafali snage kad dođe do gustoga!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sada mi nije jasno zakaj su radili uopce traktore sa prednjom vucom ispod 80ks?
kak onda rade ljudi sa storeom,imt,uniem,zetorom,torpedom,dajcom sa 45-60ks i prednjom vucom ako nemaju snage i nemreju?
Nekaj tu ne stima sa gazdama i njihovim ocekivanjem...
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
sta bi bilo preskupo ako je covjek sebi to zacrtao i ima novac...

najbitnije je to da moze da se ugradi...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Budem vidio još ,nisam siguran ni ja da je to za njega ipak je to prevelik teret za njega.Što mislite o prednjoj vuči na 5011,kupio sam prednju vuču od 5745 i vjerojatno ču ju namontirat na njega.
Taj traktor nebuš mogel registrirati.Razmisli o tome prije slaganja.
Naime, nedaju registrirati modele koji originalno nisu imali prednji pogon. A 5011 je jedan od njih.
Ak ti to ne smeta - složi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega nlo ja sam na 7711 htio ugradit prednji pogon treba rastavit traktor na tri djela zbog ubacivanja zupčanika i još dosta šarafljenja jednostavnije bilo prodat 7711 kupit 7745 i još 2 000 eura jeftinije kako god bilo ne isplati se .
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
zeljko zavisi za koliko para nades prednju vucu,i ko ce da ti ju ugradi...

svakako da je bolje ako se ne isplati to pravit... al ako nades dijelove i pravog majstora za dan sklopito sve... i to za sitne novce...

kod vas se nista ne ispalti,pa na kraju nebi covjek nista ni imao,kad bi gledao na to...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja sam naveo moj slučaj a sad nekome se isplati ali uskladiti prednji i zadnji pogon mislim da imaš 7011 znaš li koji zupčanici i koje gume moraju biti da bi mogao uključiti prednju vuču u 4-toj brzini da ne jauče i znaš kad ukljušiš vuču na 7045 da ide brzina manje itd pred 40 godina ja bih šarafil sve sad baš i ne ide .:icon_hang:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Kod mene je tvornička prva vuča pa jauče več u 3. brzini tak da ju koristim samo u prve dvije. Tu se ništa nečuje
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne bi smjela meni na 6945 jauče jedino u 5 brzini nešto ti ni je usklađeno zupčanik u maloj getribi ili gume .Na 7745 malo se čulo u 4 brzini na 16045 se nije čulo a na 7341 se ne čuje .
 
Na vrh