• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem utovarivač torpedo

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
prodajem utovarivač torpedo , korpa 3m3 u radnom stanju , mjenjač i diferencijali ZF , prodajem ga zbog prestanka bavljenja sa tim poslom ,
cjena po dogovoru
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo utovarivač se još prodaje , može i zamjena
evo slika
 

Prilozi

  • Picture_125.jpg
    Picture_125.jpg
    31.6 KB · Pregleda: 748
  • Picture_127.jpg
    Picture_127.jpg
    34.1 KB · Pregleda: 633
  • Picture_126.jpg
    Picture_126.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 965

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Prije par mj sam prolazio kroz Dračevac, pa sma ga zapamtio po toj neobičnoj kabini. Inače sam iz Zatona
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,395
Mrga, imam ti ja dva cilindra viška:
jedan je fi 90/50x550, a drugi je fi 80/56x660.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Prije par mj sam prolazio kroz Dračevac, pa sma ga zapamtio po toj neobičnoj kabini. Inače sam iz Zatona

aha ajmo reći susjedi
da kabina mu je jako slična starijoj tipi cat-a
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da malo obnovim oglas
prodaje se utovarivač torpedo korpa 3m3 širina 2,80 težina oko 17 tona u radnom stanju, motor deutz 260 ks. mali potrošać pogodan za gaženje silaže , cjena po dogovoru , moguća zamjena ili kombinacije, prodajem jer mi je velik za sadašnje potrebe
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
da malo obnovim oglas
prodaje se utovarivač torpedo korpa 3m3 širina 2,80 težina oko 17 tona u radnom stanju, motor deutz 260 ks. mali potrošać pogodan za gaženje silaže , cjena po dogovoru , moguća zamjena ili kombinacije, prodajem jer mi je velik za sadašnje potrebe

mozda sam zainteresiran ali me zanima kako se mu hidraulika ponasa dali se grije i kad se sagrije kako se onda stroj ponasa kao i pogon isto dali oslabi dok se sagrije
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
mozda sam zainteresiran ali me zanima kako se mu hidraulika ponasa dali se grije i kad se sagrije kako se onda stroj ponasa kao i pogon isto dali oslabi dok se sagrije
hidraulika se uopče ne grije puno u radu se neprimjeti da se ugrijala prije dvije godine sam radio cjelo ljeto na iskopu sa njim u prašini i kombinirka jcb se pregrijala a on nije

jer hidrauliku hladi preko zraka i super je rješenje pogotovo gdje je prašina pogon uopče neoslabi jer je direktno motor vezan preko kardana na mjenjač
a za kakv ti posao treba stroj
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
hidraulika se uopče ne grije puno u radu se neprimjeti da se ugrijala prije dvije godine sam radio cjelo ljeto na iskopu sa njim u prašini i kombinirka jcb se pregrijala a on nije

jer hidrauliku hladi preko zraka i super je rješenje pogotovo gdje je prašina pogon uopče neoslabi jer je direktno motor vezan preko kardana na mjenjač
a za kakv ti posao treba stroj

za utovar sljunka zemlje i sl zato i pitam
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
to i kod mene radi još sam ja sa njim čistio parcele po 15000m2 to bi odrdio za par sati
inače testirao sam ga za utovar zemlje u kamion od 10m3 potroši 3lit. nafte
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
to i kod mene radi još sam ja sa njim čistio parcele po 15000m2 to bi odrdio za par sati
inače testirao sam ga za utovar zemlje u kamion od 10m3 potroši 3lit. nafte[/QU
pa taj trosi litru na minutu. PUNO
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo utovarivač se još prodaje , može i zamjena
evo slika

evo da obnovim malo oglas
bager se i dalje prodaje
stroj je u radnom stanju
motor deutz 260 ks, zf mjenjač i diferencijali , zračne kočnice
godina 1977
papiri uredni
cjena 6000 E
moguča zamjena dogovor i sl.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iako je stari oglas , ali bager je prodan otišao je u Kutinu
 

Najnoviji postovi

Na vrh