• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj purica i purana

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Meni pak rekli da je crvena bolja da se oce cokat i da dolazi do kanibalizma ak nije crvena
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
E sad ga znaj... Ja sa tražio crvenu pa mi je reko da uzmem bijelu za perad...
 

Zivina19

Član
Tu od
9 Velj 2019
Poruka
171
Ja sam u 2 ture pod kvockama izveo po 5 curica. Jedno je uginulo ne znam zasto. Ostali napreduju super
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Znaci 10 od koliko jaja? A to šta je uginulo skoro uvijek ugine dje koje kod bilo koje peradi tak da nije tolko cudno
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
A kak to da je bilo pod kvockama pa bar pure dobro sjede neke krepaju na gnijezdu jer nece ic ni jest ni pit
 

Zivina19

Član
Tu od
9 Velj 2019
Poruka
171
Ne znam. Bela je uglavnom sa crnim sarama. Nije narocito krupna al izgleda da ima dobru nosivost
 

Zivina19

Član
Tu od
9 Velj 2019
Poruka
171
Moguce. Ne razmem se bas u njih. Al su jos i mesnati bar je curan sad. Curka je izgubila na tezini od kad nosi.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Jel velika razlika između purića koji jedu pureći starter i onih koji jedu za piliće?
Moji su zajedno s 6 pilića i pitali smo kad smo kupovali hranu koju da uzmemo rekla nam je gospođa da je svejedno koju uzmemo a meni je glupo da je svejedno jer da je svejedno nebi postojala posebna hrana za puriće posebna za piliće zar ne?
 

Zivina19

Član
Tu od
9 Velj 2019
Poruka
171
Mislim da starter za curice jaci sa vise proteina
Ja sam kupio iskljucivo za curice
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Znam da je al pitam kolika je razlika jel jako,nezzz bi pilicima bilo sta kad bi jeli za puriće???
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Ma nebi, ja im dajem kad nemam za pilice onu od purica i obratno... Sad nije bilo purece i pojeli su 5 kile pilece, ne vidi se nikakva razlika, fino napreduju...
 

Zivina19

Član
Tu od
9 Velj 2019
Poruka
171
Ja sam prosle godine hranio pilecim koncentratom i losije su napredovali nego ovi sad a ove hranim curecim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh