• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj rijecnih rakova

F

fijasko

Guest
jel zna neko nesto o uzgoju rijecnih rakova?
zanimju me uvijeti u kojima zive jel to treba bit bazen,pijesak...
kak se hrane,kak se razmnozavaju...uglavom sve me zanima! :?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mislim da su oni zahtjevniji nego pastrve, traže izrazito čistu vodu... a ostalo nemam pojma... ima jedan kod mene na Uni pod "velikim kamenom"
 
F

fijasko

Guest
super bar nesto...jel bi mogo nekak stupit u kontakt s njime?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
s kim? :) ja sam mislio na riječnog raka... :mrgreen: :mrgreen: :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
roko kaže:
s kim? :) ja sam mislio na riječnog raka... :mrgreen: :mrgreen: :D
Još bolje , taj zna iz prve ruke :scratch
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
to sigurno...

preko ljeta (kad imam slobodnog vremena-u zadnje vrijeme sve manje) se bavim ronjenjem po rijci Uni, kupio podvodnu pušku, masku i peraje pa pod svaku sedru... i tako sam nabasao na tog RAČIĆA :) -ostao je na životu 100%
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
roko kaže:
to sigurno...

preko ljeta (kad imam slobodnog vremena-u zadnje vrijeme sve manje) se bavim ronjenjem po rijci Uni, kupio podvodnu pušku, masku i peraje pa pod svaku sedru... i tako sam nabasao na tog RAČIĆA :) -ostao je na životu 100%

To ti dodje neki rodjak? :)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
da da.... pra pra pra djed... e od njegovog strica pra unuk.... tj.99 koljeno :) :)
 
Na vrh