• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Valentinovo

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Lipo!
Ja sam slab sa poklonima,rijetko kad nesto materijalno zeni poklonim...zaj mi zbog toga, al je tako.
Inace sam pazliv prema njoj i dici , a kad su tako neke prigde, posvetim malo vremena...volija bi fa imam malo vise smisla za poklone...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa danas bude još dugo dan....imaš još vremena za nešto....i materijalnoga i nematerijalnoga.

A znaš nas žene - na materijalnih uloženih dvadesetak kuna, dobiješ nematerijalno vrijedno stotinjak ojriča po nekoj srednjoj tarifi.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Istina sta kazes.
Ja sam ti u Londonu, taman usao u krevet iz nocne,
a zena se ne javlja, bice spava, mladji je sinoc povraca, ko zna jesu spavali sta...
Znas sta cu ti rec, lipo je kad se ljudi najdu, kad si pasu to ja bas ko talent od Boga, jednonostavno darovano, nema to svak.
Ja sam isto puno zadovoljan po tom pitanju...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ima ti i nekih dtugih faktora u igri,ali ne mogu sada,već smo počeli raditi u plasteniku,dok posadim krumpire,budem nešt još rekla.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sam za moju malu spremio bombonjeru i par sitnica pa da ju iznenadim dok dođe s posla :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako treba, nek se razveseli.
Moj je mene jučer,danas smo se uspjeli već tri puta posvađati i pomiriti - ali nije to ništa novoga niti neuobičajnoga dok nešt radimo.
Ja sam teška dok se radi,ja bih da je sve po mome.

A pitam se, jel se vi muški pitate zašto bi samo vi morali ženama davati poklone i iskazivati pažnju? Zašto žena ne bi trebala vas iznenaditi poklonom, zašto se vi ne bi imali pravo mrštiti i nafrnjiti nos ako ne dobijete kakav znak pažnje od ljubavi svog života?
Zapravo smo mi naučene da se capka oko nas,mislim da smo postale sebična stvorenja. I to ste vi napravili od nas.
Sramite se.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
:icon_lol:

10487521_838608596185632_4148125745258119921_n.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Evo, danas ja s placa...ujutro bilo puno priče o valentinovu, tko će kome kaj...

ali...!!!

dođe moga diteta kuma (žemsko) s izjavom dana...citiram od riječi do riječi:

"Vidite ljudi, ki ne mare jebati, taj mora rože kupovati!"

Dakle, tolko o kupovini cvijeća...pozdrav Johabiju...:(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajde, dan je pri kraju i za neke ideje je već kasno, ali možda nekome pomogne za slijedeću priliku - ovako to radi stara škola -

20150213_125756_zpsjmnk3hrk.jpg
[/URL][/IMG]

Iako,moram priznati,malo me spustila na zemlju informacija koju sam dobila dok sam htjela otvoriti bombonjeru - reko meni moj muž - samo je jedna tvoja, izaberi koju oćeš - jedna je za unuku. Izabrala sam rafaelo - :biggrin:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ha,ha ........jel si pročitala kaj je kojot napisal.............kojot imaš pivu kad se upoznamo...dooobbraaaa:icon_mrgreen::(clap):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma jesam, ali njega posebno volem, pa ga nisam htela baš danas kefnuti - ali ak si već započeo, nek ide svoji tokom -


@kojotiču ---

predator_i_kojot.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
I tako...
...bila ja jučer u plasteniku, posla ko u priči,a dođe moje zlato doma - zna on da sam ja u to vrijeme uvijek tamo - i viče u dvorištu - malaaaaaa........to je obično znak da mu je u želucu vedrina, a kada je njemu vedro, ak ja nisam ništa prije toga skuhala, meni se naglo naoblači, jer moje zlato je tip na kojeg glad djeluje ko na onog malog u tv reklami kaj se u čupavo čudovište pretvara. I tako ja smrknuta rekla - idem - i krenula, a mislim - ki te vrag donesel tak rano doma, ručak nikad kod nas prije jedan nije, i već sam razne kombinacije u mislima poslagivala kaj da mu zmučkam i zašemerim kaj si popuni prazninu do vremena dok ja ručak priredim......
I dođem ja tako u kuću, i zaputim se odmah u kuhinju, ali ne - priča on meni nešt, priča, nekako onak, neuobičajeno vedro i nekako naglašeno značajno, i sve mu nekako oke se cakle i na licu neki vjetropirasti smiješak titra. A onda mi pogled na stol u blagavaoni padne - a tamo bombonjera i kutija rafaela, i, iiiiiiiiiiiii.......prekrasna crvena ruža. A-uuuuuuu braco.......skužila sam odmah - Valentinovo! Koju sam mu cmoku dala - najprije onu cmokastu kaj se nakraj ulice čuje dok cmokne, a onda jednu francusku, pa još jednu, pa još jednu, pa....hehe.....
I pohvalila se ja nekome kaj sam Za Valentinovo dobila, a veli meni taj netko - pa to ti ni danas - to bu sutra. Ups! I pitam ja svoje zlato - a kaj si se ti malo skockal sa datumima pa mi dan prije poklon dao? A ne, reko on - znaš da sutra sadimo krumpire, a onda neću imati vremena ići u cvjećernu, pa sam ja to tebi danas. Joooojjjjj.......vidiš ti kak on misli na sve, moje zlato, moje antikvitetno zlato, sa patinom koju ja često izglancati moram da se vidi onaj sjaj koji se ispod skriva, i za koji često puta i zaboravimo da postoji. A ono što zaboravimo da postoji ne koristimo. Zato ljudi moji, krpe u rike - izglancajmo patinu, nek se sjaji, nek se sjaji danas,nek se sjaji u sve dane naše - ma možda i neće u sve, ma neće sigurno, ali ako makar i samo povremeno zasja sjaj koji se u nama krije ispod patine minulog vremena život će imati smisao,biti će vrijedan življenja i imati onaj pravi razlog za živjeti ga.
Nije ljubav samo pusa i šaputanje ispod pokrivača.
Nije niti taj jedan dan i poklon koji dajemo ili dobijemo.
Ali je simbolika svrhe našega postojanja i razloga postojanja ljudske vrste. Da volimo i budemo voljeni. Sretni. Ništa drugo u životu nije važno, sve su ostalo samo popratni problemi koji nam više zagorčavaju život nego nam trebaju.




Ajde dečki, recite - šta ste danas ljubavi svog života dali?
Jo Jesenjin je za tebe mala maca. Otkud ti inspiracija za sve ove tekstove..
Dabogda ti nama još 100 Valentinova dočekala. P.S. Ako mi se noćas oteli junica ja ću dobit najbolji poklon za Valentrinovo!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo nemoj ak bude žensko nazvati je S..a.:(giggle):
Dobio je jedan pas,zapravo pasica moje ime,i to pseto sam ja gledala svaki puta dok sam prolazila pokraj dvorišta - a cijelo je bilo po dužini uz ulicu.:icon_eyes:

E,sad si me podsjetio na nekoga tko me poštno naribao kada je pročitao nešto napisano drugačijim stilom.Dobila sam pp i poštenu špotanciju jer ne želim.....ma nema veze - ne želim,ne mogu,ne...ma kvragu,morala bih nešto napraviti,ali ne mogu.
Sad si me oneraspoložio,nisi trebao ovo napisati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=rf_GYVK_v5Y[/YT]
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pa danas bude još dugo dan....imaš još vremena za nešto....i materijalnoga i nematerijalnoga.

A znaš nas žene - na materijalnih uloženih dvadesetak kuna, dobiješ nematerijalno vrijedno stotinjak ojriča po nekoj srednjoj tarifi.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
Daj nas prosvijetli....otkud ti cjenik tj tarifa?:(wasntme):
 

Najnoviji postovi

Na vrh