• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

P

Picek

Guest
mario kaže:
Što rade kad samelju to drvo? To bace ili? :scratch :scratch
ne, koriste to za bio gorivo za grijanje tvorničkih hala..
radi se o jednoj tvornici a već su ih i talijani kontaktirali da tako samljeveno drvo prodaju njima..
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Sizifov posao, ako se to koristi za briketiranje... Druga je stvar ako proizvode namještaj ili slično...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kakvi su inače valtra traktori? načuo sam da dolazi jedan tu blizu mene nekih 100ks s prednjim hidraulikom i utovarivačem s nekakvom t-tech kabinom i opremom ako sam dobro shvatio
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
po mom iskustvu vrlo vrlo dobri,ma odlični..nisam ništa posebno radio s valtrom,samo sam imao čast provozat jednu od 180 ks,s tim da sam vozio i mf-a te konjaže i fendta,a valtra je ostavila najbolji dojam..točku na i stavlja servisna služba.
 
T

tomonh

Guest
Picek kolko sam malo pratio mislim da sam negdje vidio da ste vi zastupnik za Valtru,ako je tako kolko košta t190 sa srednjom opremom i jel možeš stavit karakteristike. unaprijed hvala :mrgreen: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Isto ti je MF serije 44xx i VALTRA serije ''A'', čini mi se :!: ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh