• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

P

paor

Guest
265s.jpg


AGCO's Valtra division has approved the use of 100% biodiesel (B100) without modification in all its SisuDiesel engines, including those with commonrail fuel injection on the latest Tier III versions. While no modifications are required, the engine oil, oil filter and fuel filter must be changed more frequently than the normal mineral diesel service interval. In commonrail engines, an additional pre-filter must be fitted between fuel tank and engine to remove the extra water that commonly occurs in biodiesel.
 
A

Ado

Guest
-Ovaj je dobar da mi je para pa kupiti vaka dva komada, sa priključcima bio bi glavni u svom kraju.-
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
VALTRA N
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Valtra nije loš traktor??? ima raznih boja, jel to nekakva razlika po bojama ili su svi isti?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
to ti je specijalnost kod valtre,tzv. sustav ''a la carte'',ti naručiš traktor sa kojom god hoćeš opremom i bojom,nije btno koja je serija...uglavnom isporučuju u žutoj,zelenoj,crvenoj,plavoj i srebrnoj boji koliko znam...recimo kao kad kupuješ auto.Kod john deera je samo zelena,kod fendta isto tako,nema posebnih želja.
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
to ti je specijalnost kod valtre,tzv. sustav ''a la carte'',ti naručiš traktor sa kojom god hoćeš opremom i bojom,nije btno koja je serija...uglavnom isporučuju u žutoj,zelenoj,crvenoj,plavoj i srebrnoj boji koliko znam...recimo kao kad kupuješ auto.Kod john deera je samo zelena,kod fendta isto tako,nema posebnih želja.

Valtra ima i u crnoj boji.

Fendt se moze u tvornici obojati po zelji, ali to KOSTA jako jako puno. Jedan covjek ima sve pink strojeve i kupio ja dva fendta i tvornicki su mu dosli pink.

Takodjer se sjeti FENDT-a "Black beauty"

Jd nema u koju boju nije farban. Bijelu, crnu,zutu, narandzastu...

kad imas novaca, sve se moze ;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
bobo,ja govorim da jedino VALTRA ima sustav kupovine ''a la carte''..
 
B

Bobo

Guest
Istina... moz birat boju, bez obzira na cijenu. Kao da kupujes auto ;)

Ja govorim da se i kod drugih proizvodjaca boja "moze birati" ali onda ti lijepo i platis...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve za pare................ možeš i Boga za m**a ako imaš pare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
mario kaže:
VALTRA N
Obrisan neispravan link.
Pogledajte kolko tragova od motanja, kolko je puta moto da stane tako...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
nemas kaj valtra je prava... :p :p
koliko negdje dođu dupli kotači za tu Valtru 1 komad preednji i zadnji???
 
J

Jadranko

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
nemas kaj valtra je prava... :p :p
koliko negdje dođu dupli kotači za tu Valtru 1 komad preednji i zadnji???

mislis jedan par naprijed i jedan nazad??
ja ti imam zadnji katalog od njih iz 2006 tad sam prestao radit.
katalog mi nije tu ali ti mogu reci da je poskup taj sport :lol:
mozes birati koju sirinu uzimas koje gume itd ma izbor je velik.
ako te bas zanima cijena morao bi prvo otici pogledati u katalogu koliko dodje ovaj set kao na valtri
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
1 kotač...
ma pitam samo infromativno onak da znam... zanima me neka 380/85/30..
 
J

Jadranko

Guest
pa ne prodaje se nikad jedan duplikotac nego uvijek ide u paru.
nemozes jedan montirati a drugi ne,..
tako da je i cjena za jedan par.
neznam tocno al mislim da kompletan set prednji i zadnjih duplih kotaca sa gumama
dodje negdjeOTPRILIKE oko 10000 chf. 1 chf = 4.3 kune
nemoj zaboravit da su ovo na valtri jaaako velike gume i naprijed i nazad.



mario::
tamo sam radio na cnc fräszentru ja sam busio te sve rupe sto vidis na tim traktorima.
mi smo pravili i kotace fixne a i duple kotace.
pa smo imali program kotaca za kamionske prikolice tkz.labudice.
mislim da imam par slika od tog cnc stroja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh