• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

P

pyrc

Guest
Pa dobro bi bilo,da staviš takve stvari i na naš Forum.Ima vas nekoliko na njemu.Evo vam link: Obrisan neispravan link.
 
P

Picek

Guest
KRESO kaže:
Picek dali će te izlagati valtre na Vroexpu u prvome mjesecu?
ne, nismo imali u planu za 2008.
termin je katastrofa za vanjsko izlaganje.. :|
 
K

KRESO

Guest
Pa da malo je šljiva obično ,ali što je najzanimljivije svake godine sve više ljudi i sve više izlagača!
Izlagači uz domaćina Hrvatsku, najavili su predstavnici sljedećih zemalja: Austrija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Češka, Indija, Italija, Kina Mađarska, Poljska, Rusija, Slovačka, Srbija, Slovenija, Ukrajina, a ove godine zemlja partner je Njemačka! Moglo bi biti zanimljivo ;)
 
P

Picek

Guest
KRESO kaže:
Pa da malo je šljiva obično ,ali što je najzanimljivije svake godine sve više ljudi i sve više izlagača!
Izlagači uz domaćina Hrvatsku, najavili su predstavnici sljedećih zemalja: Austrija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Češka, Indija, Italija, Kina Mađarska, Poljska, Rusija, Slovačka, Srbija, Slovenija, Ukrajina, a ove godine zemlja partner je Njemačka! Moglo bi biti zanimljivo ;)
je, gledao sam malo stranicu sajma i djeluje interesantno..
međutim nema ni svih zastupnika traktora na sajmu..
ali otići ću do sajma pa možda za sljedeću godinu..
 
P

Picek

Guest
par slika sa montaže prednjeg utovarivača na N seriju:
na farmi nema viljuškara, postojeći utovarivač je van stroja pa su morali ručno dizati, dva servisera i vozač traktora
DSC02735.jpg


ovdje je već namontiran pa treba i kašiku
DSC02736.jpg


tu je sve gore namontirano:
DSC02737.jpg


DSC02738.jpg


DSC02739.jpg


DSC02740.jpg
 
P

Picek

Guest
ROKI kaže:
Lijep traktor. :p

Picek ovakva boja mi paše. Koliko je konja ova?
to je crveni metallic N 101, dakle 110 ks..

mario kaže:
PICEK
Koliko taj utovarivač diže? Cijena?
ovisno gdje se mjeri, na 80 cm daljine od centra doljnjeg dijela utovarivača..dakle, recimo na zubima kašike na 3.5 m visine je 1550 kg..
ali to je najslabiji model za taj traktor, najjači model na 4m visine diže 2000 kg..
za cijenu ti javim sutra..
tu ima više elemenata i faktora u cjeniku pa ti ne mogu reći cijenu samo tako..
ovisi o odabranim opcijama..
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Quicke Dimension...najbolji utovarivači danas... Quicke radi i za Valtru i za MF, a mislim da ih ima još... Usavršeni do bola... :mrgreen:
Cijena je sigurno paprena...
 
P

Picek

Guest
zjockoo kaže:
Quicke Dimension...najbolji utovarivači danas... Quicke radi i za Valtru i za MF, a mislim da ih ima još... Usavršeni do bola... :mrgreen:
Cijena je sigurno paprena...
cijena ovakvog 45 DM kao što je gore na slici sa kašikom i paletarom je cca 7.300,00 EUR + PDV
to je bez selecto 3 (treća funkcija koja je potrebna za rad sa nosačem bala) i to je ako se montira u tvornici zajedno s traktorom..ako ga se kupuje naknadno onda je skuplji..
 
P

Picek

Guest
valtra kaže:
picek.....kolko bi dosli prednji utezi za valtru T120?
cca 1200 eura..
1.014,00 eura su ako se odmah naruče zajedno s traktorom.. kad se uzimaju naknadno onda budu nešto skuplji..
plus prijevoz, ali utege obično dovlačimo u prikolici zajedno s traktorima onda je prijevoz 0 eura ili kuna..
ali vi imate neke utege na traktoru, jel tako?
neki dan (prije cca tri tjedna) kad sam izlazio iz sladorane onda mislim da sam tebe vidio u traktoru kad si dovozio repu..
jedino što se ne znamo pa mi se bilo glupo zaustavljati i da te zaskočim sa "ej ja sam Picek (Adam) sa foruma ili iz PMT"..
ali bit' će prilike..
 
P

Picek

Guest
jedna ljepotica sa crvenim T 191 znakom na haubi, nije Audi RS ali nije ni daleko..
u Tovarniku je..

DSC02825.jpg


DSC02829.jpg


DSC02817.jpg


DSC02818.jpg


DSC02819.jpg
 
R

ROKI

Guest
Picek jel se Palijan ponovio? Lijepa je nema šta. Izgleda mi impresivno.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Nekuzim se bas u te traktore,sem sto sam citao da su kvalitetni,ali upadnjiv mi je ovaj mali volan,bas me zanima kojeg je promjera.
 

Najnoviji postovi

Na vrh