• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ma znam da nemrem jedan kupit ja bih kupio par 2komada...
a to dobim felgu s gumum??
 
J

Jadranko

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
ma znam da nemrem jedan kupit ja bih kupio par 2komada...
a to dobim felgu s gumum??

dobijes sve kompletno sta ti treba felge gume sarafe sve sve
evo ti link pa odi vidi mislim da ima i par videa kako se montiraju na traktor

www.schaad.ch
 
J

Jadranko

Guest
pa hebi ga dojadilo mi na tom stroju radit.
nije bio nesto moderan a dijelovi onako poteski.
imao sam ja tamo kran i sve to ali dojadi.
sad sam na manjem stroju i radim za medicinsku tehniku,znaci dijelovi vecinom od titana.
tezine par grama.
tu mi se svidja puno je cisci posao.a i bolje je placen.
mislim da je to dosta razloga zasto sam otisao
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
aha ma u redu je to.. 8)
ja sam mislio da onaj drugi razlog..dao ti gazda otkaz :twisted:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
JADRANKO
Si siguran da si reko dobru cijenu?

Znači te gume koštaju 43 000, pa to nije puno, za 4 gume i 4 felge.i k tome tak široke.
Jadranko bi mogle možda iskopat koji cjenik?

Zanimaju me gume 24 i 34 cola. 200-300 širine.
 
J

Jadranko

Guest
mario kaže:
JADRANKO
Si siguran da si reko dobru cijenu?

Znači te gume koštaju 43 000, pa to nije puno, za 4 gume i 4 felge.i k tome tak široke.
Jadranko bi mogle možda iskopat koji cjenik?

Zanimaju me gume 24 i 34 cola. 200-300 širine.

nema problema reci sta ti treba kompletan kotac ili samo guma bez icega????.
i reci otprilike koje dimenzije i jel mora biti neka marka ili sta ???
mislis ovako nesto sirina 284 mm
11.2-24/6PR TT Alliance T-324 Drive wheel R-1

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
@Jadranko
zanima me cijena felga sve komplet s gumama ne mora biti neka ekstra kvaliteta neke srednje gume:
dimenzija:220širina gume ,,30cola oba dva naplatka..
 
J

Jadranko

Guest
okej ja imam katalog od 2006 godine jer sam do tada radio tamo.
otici cu tokom ove nedjelje do njih da uzmem novi katalog od ove godine pa vam javim
sve sto vas zanima jer u katalogu ima sve od fixnih kotaca do duplih
za sve vrste vozila od 10 zolla d0 48 zolla..
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
picek kako stoje valtra sa cijenom ,recimo neki model od 130 ks, neka standard oprema, šestak ? moze i na pp
hvala
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
e marko reci još da češ kraj johnnyja kupit i valtru onda si Bog!!
 
D

dalibor1982

Guest
tx75 jel ti picek možda poslao i cijenik od valtri ako je jel bi ga mogao mene pustit na mail ili faks unaprijed zahvaljujem
 
D

dalibor1982

Guest
neznam cjene jer cjena valtre ti se kreče osnovna cijena plus dodatna oprema npr utezi blatobrani radio itd itd trgovačke navlakuše kužiš
 
P

Picek

Guest
dalibor1982 kaže:
trgovačke navlakuše kužiš
trgovci nemaju veze s time..
radi se o a la carte sistemu narudžbi kojeg koristi Valtra i po tom naputku rade prodavatelji..
ako je navlakuša proći cijeli traktor i napraviti ga po osobnim potrebama onda je to valjda tako..

kad sam već tu.. evo par slika Valtre u "silaži", isporučena prošli tjedan u Čakovec i odmah "spojena u jedno"
DSC03387.jpg

DSC03386.jpg

DSC03385.jpg

DSC03381.jpg


a evo i film o samom "silažnom" stroju.


 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Picek kaže:
dalibor1982 kaže:
trgovačke navlakuše kužiš
trgovci nemaju veze s time..
radi se o a la carte sistemu narudžbi kojeg koristi Valtra i po tom naputku rade prodavatelji..
ako je navlakuša proći cijeli traktor i napraviti ga po osobnim potrebama onda je to valjda tako..

A zasto onda lijepo ne objave cijene na internetu?
 
P

Picek

Guest
Smiljan kaže:
A zasto onda lijepo ne objave cijene na internetu?
zato jer su cijene EXW..
pa na to idu ostali troškovi..
a i nemaju svi iste uvjete prodaje nego se razlikuju od zemlje do zemlje..
nemam pametnije objašnjenje..
ja imam namjeru staviti naše cjenike na web, čak sam i o konfiguratoru razmišljao..
ali konfigurator je isplativ auto industriji koja proda 80 000 auta godišnje, ne i traktorskoj industriji u Hrvata (internetska nepismenost većine konačnih korisnika traktora je najveći razlog zašto ne)
a isto tako već dvije godine "radim" našu novu stranicu pa je nikako završiti i staviti te cjenike gore..staviti cjenike gore je najmanji problem ali napraviti i završiti stranicu je malo veći problem..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ma ne treba nikakv konfigurator. kako autoindustrija u Hrvata to radi: imas za svaki model dva tri paketa opreme koji su opcija, sveukupno jedna excel tablica sa tridesetak redaka. Nitko ne kupuje traktor preko interneta (barem zasad), ali bi se osnovna informacija mogla naci bez telefonskog zvanja. Ili cijena osnovnih modela, cijene nadoplata za razne pakete opreme su i tako i tako vrlo slicne za slicne kategorije traktora.
Ja ovo sto sam gore napisao nisam mislio ni na koga konkretno, a najmanje na dealere. Vi radite kako centrala definira i to je jasno. I ta prica nije specifikum Hrvatske, u svijetu je tako. AGCO npr ima konfigurator na Fendtu ali nema na MF-u i Valtri. Vrlo znakovito :) :twisted:
 

Najnoviji postovi

Na vrh