• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

R

Ratarko

Guest
Jedino oprema sa zadnje slike po meni ima prolaznu ocijenu a to je masna nadoplata u odnosu na ove cijene što nam ih daju po sajmovima da bi bili konkurentni.
 
R

robert

Guest
ove kabine mi se uopce ne svidjaju,ne prakticne su,nemozes nista sa strane staviti, a i rucica ima previse,i prekidaci na stupu iznad visine ramena nisu ergonomski smjesteni...iza sjedala ima dovoljno mjesta za odlaganje stvari....jastuka,baterija,punjaca,jakna,hrana.... itd...to je dobro,kod JD nema nista mjesta,to mi je kod JD velika mana,ima malu kabinu...
 
R

Ratarko

Guest
Mislim da je prostor iza sjedala u prvu ruku namijenjen zgog okretanja položaja upravljanja , ne bi bilo mjesta za noge drugačije .
 
B

Bobo

Guest
Tako je!

Kod valtre mi se svidja onaj volan iza da je to cudo jedno...
 
J

Jadranko

Guest
Bobo kaže:
Tako je!

Kod valtre mi se svidja onaj volan iza da je to cudo jedno...

A sta se radi sa tim volanom iza ak smijem pitat ???
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
S tim volanom iza se upravlja kad se sjedalo okrene otraga kod vožnje unatrag!
 
R

robert

Guest
onda trebas dva vozaca...he he...... :lol:
evo kolega mi je to iz fenda 230ks poizbacivao,jer je rekao da su to nepotrebne gluposti,koje zahtjevaju odrzavanje.
 
B

Bobo

Guest
Frend ti je onda jako pametan... :shock: :?

Uglavnom, recimo imas utovarimac koji se kopca na zadnji hidraulik, recimo radis s vilcarom, recimo radis sa ralicom koja se kopca iza, silokombajnom koji radi u rikverc i da dalje ne nabrajam, jer su prednosti velike...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
robert kaže:
takve male stvari on ne kopca na fendta.

Koliko ima ks Fendt?
Za ovakav kemperov silokombajn treba barem 200 ks
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
A ovaj s Ratarkovog clipa sto cisti snijeg, bi iskrenuo vrat da cijeli dan tako radi...

Daj mi recite, koji sve proizvodjaci imaju u ponudi volan iza.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja znam da ima Valtra, SDF, CNH(mislim) grupacija, za druge neznam!
 
B

Bobo

Guest
Vidis, mialio sam da je to samo Valtrina specijalnost... Eto, da vas nije, jos uvijek bi zivio u neznanju...
 
Z

zgonja

Guest
e pa dragi forumaši da vas obavestim da sam dobio DVD sa filmovima koji predstavljaju Valtrine serije traktora i specifikacije, sada nemam vremena da rasturam taj sklop, ali za jedno nedelju dana posle ispitnog roka ču da rasturim i okačim filmove negde na net pa ču vam pustiti link da vidite. iskreno ja sam se oduševio. i još jedna informacija, Fendt, JD, Valtra, Fahr i MF su pet proizvođača traktora koji su sami vrh ostalo su sve pokušaji imitacije ovih. Isto tako sam nabavio CD običan DiVX o Fendt-usamo što je mnogo bolja prezentacija nego valtrina sa sve presecima menjača i prikazom funkcionisanja vario sistema i to za više serija. tako da čete imati šta da vidite, a sve je to zaokruženo filmovima o radu Fendt-a u polju. nadam se da če vam se dopasti. A vi mi recite šta biste voleli da vidite ( koje traktore) pošto mi je asistent na faxu rekao da ima dosta materijala i da če mi sve što ima, dati, ako želim.
 
B

Bobo

Guest
Cuj, zelimo vidjeti sve sto se moze pogledati...

Bar ja, ali mislim da i druge zanima...
 
R

Ratarko

Guest
Želim sve i sada :D
Mene zanima Fendt , Valtra manje ali poskidati ču sve što staviš na net .
 

Najnoviji postovi

Na vrh