• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

R

Ratarko

Guest
@zgonja
Daleko od toga da mislim da se praviš pametan , mislim upravo suprotno , tim bolje da se na forum netko javi tko ima znanje iz knjige i iz škole a ne samo iz prakse kao ja recimo. Slobodno napiši što znaš i pošalji dio tvog seminarskoga rada o traktorima, ja osobno sve pročitam što ljudi pošalju na ovaj forum.

Da se sada vratim malo na temu Fendt - MF .
Neznam da li ti je poznato ( več sam to prije napisao ) da MF Dyna VT ima ustvari potpuno isti mjenjač kao i Fendt Vario . Obje te marke traktora su u istoj grupaciji , isti gazda - AGCO i od onda MF ima riješen svoj največi problem - MJENJAČ jer koristi Fendtovu vario tehnologiju. Evo dva primjera ( ako mi samo želiš vjerovati ) da je MF iskoristio vario mjenjač za dlaku bolje nego njegov prvotni izumitelj Fendt . Bio sam u Austriji kod Fendt - MF dilera da kupim Fendt 818 traktor gdje me je šef te poslovnice odgovarao od Fendta i kunio se svim živim da je MF bolji izbor po pitanju nekoliko stvari . Isto to sam čuo i od našeg HR MF dilera ali to nije toliko bitno. Austrijanac mi je rekao da MF ima bolju iskoristivost svoga Dyna VT mjenjača nego Fendt njegovoga Vario mjenjača - razlika je mala ali kaže da ide u korist MF-a . Isto tako MF je za dlaku jednostavniji za korištenje , kaže da je Fendt malo previše zakomplicirao stvari sa softverom i načinom na koji se traktorista i traktor sporazumijevaju . Nadalje kabina u MF-u je udobnija , prostranija i tiša od Fendtove kabine , to su sve nijanse ali tako je . Zadnja stvar koju znam je cijena , MF je dosta jeftiniji a dobiješ jednaku kvalitetu traktora .

Dobro ako sam sada makar pokušao objasniti da imaju iste mjenjače još bi ostao motor i hidraulik što bi bilo bitno za mene ...
Sisu motor je dovoljno moderan i kvalitetan da se ne mora sakrivati od jednog Deutz motora koji koristi Fendt . Koje je stvarno stanje snage , potrošnje , izdržljivosti između ta dva motora to neznam ali da su kvalitetni oba to stoji. Hidraulik u MF-u je opet kopija Fendtovog hidraulika , detalji idu do zadnjeg vijčiča . Da li je to dobro što MF nije ostao privržen svojem vlastitom hidrauliku neznam , znam da MF nikada nije imao loš ili problematičan hidraulik , upravo suprotno .

Eto to ti je odprilike sve što ja znam o MF-u , sve iz ustiju ljudi i pokoja informacija sa interneta . Možda niti nije sve točno što sam napisao ali toliko je informacija došlo do mojih ušiju .
 
R

robert

Guest
Eee....ta resetkasta pluzna daska zna da losije zaorava,nije ona uvijek dobro rijesenje....... :wink:
nijedan traktor se ne igra na 40 cm dubine..........ratarko to zna,on se muci i sa 25.... :wink:
da ima resetkaste daske vukao bi je samo za dlaku brze....5-6% lakse
ratarko to sto si spomenio o softveru izmedju traktoriste i traktora,to je meni i onaj farmer rekao isto.pokazivao mi je ,ima onaj mali monitorcici te gluposti,puno dugmica....
u fendtu je MAN
 
P

paor

Guest
čitajuči robertov post o Fendu, sjetio sam se jedne prezentacije srojeva kod Vinkovaca od orije 3-4 g. Ne znam brojeve na traktorima, samo znam da je bio novi Fend i novi JD, slične snage. Vukli su nekakav močni sjetvospremač. JD je bio primjetno brži. E sad, do čeg je...

Moj sin ide u polj. školu gdje imaju JD, a njihov susjed u polju je kombinat Sopot koji imaju Fendove. Sin kaže da mu se uvijek čini da Fendovi idu presporo
 
R

robert

Guest
isao sam i ja u tu skolu,samo majku mu mi smo se tresli u imt-ovima,onda nije bilo jd-a
to je u pitanju moment motora,kad traktor iste snage vuce isti stroj brze,u biti je jaci ,premda ima isto ks,ali veci porast momenta i sam moment,kao kad vozis benzinca 100ks u petoj i dizela 100ks u petoj...dodaj gas i eto ti razlike,onaj sa d ode.....moment...
 
Z

zgonja

Guest
e sada se ušlo u polemiku o samom prenosnom odnosu, nadam se da ču uspeti lepo da nacrtam dijagram i objasnim pa čete videti šta se tu dešava sa momentom. Ali mogu vam reči da MTZ 82 ima najbolje iskoriščenje momenta od svih traktora baš nam je danas profa objašnjavao to. Ali ne smemo zaboraviti ostale propuste tog traktora naravno!
 
R

robert

Guest
taj traktor nema propuste....da nema njega ne bi bilo ni poljoprivrede....jedino kad dugo radis sa njim onda si ovakav - ( :lol: )
samo ne znam jel vama profesor to dobro nesto objasnio,manje vise sve to ide dok ne pocnes prebacivati iz 8-me u 9-tu.....a on daga-daga,i pocne kojekakve dimove bacat.....i natezati se oce-nece...
 
R

Ratarko

Guest
@robert
...u fendtu je MAN...

U Fendtu 818 je Deutz motor a ja kada sam prije uspoređivao MF i Fendt uvijek sam upravo mislio na Fendt serije 8 i MF serije 7 , oni su konkurentni jedan drugom. Za druge fendtove ja zapravo neznam ništa , za seriju 9 recimo , pojma nemam koji hidraulik i motor imaju ali seriju 8 sam dobro pregledao i upoznao se sa osnovama traktora te utvrdio da je MF sedmica sličan njemu po mjenjaču i hidrauliku .
 
R

robert

Guest
preko 200 ks je MAN.za manje znam da imaju deutza,samo nisam siguran za nove serije,mislim da se svi polako prebacivaju na MAN.
od kojeg JD-a?vecinom su dobri potrosaci,pogotovo stare serije 55.
ali bome i rade
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mislim na novije snage 90-150 ks? POtrošnja kod JD je sigurno 50 % veča!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da li po tvojem JD troši više od CASE-a? Tvoj Case troši maksimalno 22 litre, a moj Lambo koji ima 100 ks 6 cilindara bez turba nikad ne troši iznad 10 litara, kod oranja na 2000 oko 8.5 litara! Kad bi tvoj Case imao potrošnju kao moj Lambo nebi smio trošiti više od 15-16 litara! Moj Lambo ima SAME DEUTZ FAHR motor koji je rađen po Deutz motoru !


Ratarko, Koliko troši tvoj Hurliman?
 
R

Ratarko

Guest
Ljudi kako vi znate potrošnju vašega traktora po satu ?
Da li vam traktor mjeri pa vidite dok se vozite ili nekako drugačije mjerite , moj niti jedan traktor nema opciju mjerenja potrošnje goriva :(
Ovaj novi MF ima pa me živo zanima kako to izgleda u praksi .

Ja jedino znam ovako neki podatak o potrošnji , sijanje repe sa Hurlimanom 80 KS , radio sam 10 sati a potrošio pola rezervoara od 90 litara , drugačiji podatak nemam . To mi je ujedino i max. potrošnja jel ništa teže niti ne radim sa Hurlijem ( ne orem ili tanjuram sa njim ).
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Odem na benzinsku sa praznim rezervarom i natočim do kraja, zapišem radne sate kad ga opet ispraznim do kraja opet pogledam radne sati -oduzmem i podijeljim i dobiješ potrošnju po satu!
 
R

Ratarko

Guest
Aaa , pa da :D vjeruj mi da tako nisam nikada računao , pojma nemam zašto .
Uvijek računam ovako , natočim traktor pun , odem raditi neki posao u polje po završenom poslu se vratim kuči i natočim ga punog , izmjerim koliko je to litara i podjelim sa hektarima koje sam obradio. Nikada to nisam dijelio sa radnim satima ...
 
R

Ratarko

Guest
Nisam nikada točio na benziskoj , uvijek kod kuče ali nije mi zemlja baš blizu benzinske pumpe .
 
R

Ratarko

Guest
Ne , neznam točne podatke .
Znam da ovi veliki JD 8300 - 230 KS troše iznenađujuče malo . Ljudi ih večinom opisuju kao velike potrošače što nije istina , troše kao i svaki drugi traktor te snage. Imamo dva takva 8300 traktora u selu i podatci se o potrošnji se poklapaju odnosno obojica vlasnika pričaju istu priču.
Znam samo za još jednoga JD 6220 ali nikada njegovog gazdu nisam pitao za potrošnju ili da mi je on rekao nešto tipa , joj koliko mi puno traktor troši , to ne a dobri smo prijatelji.
 
Na vrh