• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vanuatu

  • Temu pokrenuo Vanuatu
  • Datum prvog posta
V

Vanuatu

Guest
Pozdrav svima na ovom forumu!

Zovem se Božidar i rođen sam 1956. pa mi nemojte zamjeriti na tipfelerima.
Rođen i živio u metropoli i nakon pedeset ljeta odlučili se žena i ja "vratiti" se Majci prirodi.
Imamo kuću i okučnicu od ca 5000 m2. U proteklih nekoliko godina bavio sam se za svoje vlastite potrebe s poljoprivredom, domačim životinjama od kokoši preko zečeva, koza, ovaca i svim što to donosi.
Koristim TV18 i ostalo Stihl. Klasično obrazovanje mi je VSS strojarskog smjera a sad se malo više mućim s kemijom i elektronikom.
Mislim da je to dovoljno za predstavljanje a kad naučim stavit ću i neku fotku uz ime.

Pozz

Božidar
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh