• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vbulletin

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ovo me izrazito oduševljava...baš budem smiren kad vidim ovo...



mnogo moćan ovaj "vbulletin"...:supz:
živi bili...
Pozdrav Joe!:mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Taj gospodin... bio je u pravu...!!!

;)
U jebote sad sam pokrenul lavinu pohvala na dotičnog gospodina :scratch
Pak bum od njega dobil +
mafiat.gif
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Vidim da imate svakakvih problema s novim forumom, ja bih vam pomogao da mogu, ali to je stvar više sile...

iskreno, ja od prvoga dana nemam nikakvih problema sa vbulletinom, sve vidim, sve se moje vidi, i ništa me ne zajebava....
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Vidim da imate svakakvih problema s novim forumom, ja bih vam pomogao da mogu, ali to je stvar više sile...

iskreno, ja od prvoga dana nemam nikakvih problema sa vbulletinom, sve vidim, sve se moje vidi, i ništa me ne zajebava....
Vidite kolko je dobar,već 2 meseca nemogu da ostavim poruku na normalan način.Poruka se pojavi posle nekoliko dana .
 

Najnoviji postovi

Na vrh