• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vedo

V

vedo

Guest
Samo ti slikaj i stavljaj ;) Fino je viditi mlade kako se zanimaju za posao i nauku. Poz

Pa da budem iskren,volio bih se nekad baviti poljoprivredom,ali stanje u državi i roditelji mi to ne dozvoljavaju.Živim na selu,i kada preko ljeta odem kod rođaka na 10 dana,ne budem tamo ni 2 dana već me nostalgija prema selu počne hvatati i tjera me da se vratim kući :)
 
V

vedo

Guest
Evo jedna slika,onako čisto informativno,da vidite šta radi moj IMT:



A evo moje(za par godina)odnosno očeve limuzine:Ford Fiesta 1.3

 
Posljednje uređivanje od moderatora:
V

vedo

Guest
Evo,samo da oživim temu,ovo je moj 400-ti post!!!Drago mi je što sam ga dočekao,nadam se da će ih biti još toliko :drinkers:
 
V

vedo

Guest
Prvo naše oranje u ovoj godini(nismo mi orali,nego nam je orao mali IMT 533 sa plugićem 8 cola,jer će ovdje biti vrt,a IMT 560 ne može ovdje orati,tijesno mu je :madmana:)





I evo glavnog glumca,samo što ovo ne ore kod nas,nego kod drugog čovjeka,slikano je iz daljine :x

 
V

vedo

Guest
Danas smo posadili nekoliko sadnica šljiva požegača,pa da vidite postupno kako je to išlo :mrgreen:

1.)Iskop i pođubrivanje



2.)Sadnja voćke



3.)Zakopavanje...



4.)Opet pođubrivanje,i evo kako to na kraju ispadne :supz:




A pored ovih,mi smo okopavali stare šljive i pođubrivali smo ih :gitarist:

 
B

BAGERISTA

Guest
Neka sad imaju od čega crpit snagu,,,,za rast...........ima da se rascvijetaju......;);)
 
V

vedo

Guest
Neka sad imaju od čega crpit snagu,,,,za rast...........ima da se rascvijetaju......;);)

Stajnjak je i više nego odličan,ali sadnice nisu bile baš nešto :madmana: .Uglavnom vidjećemo kroz koju godinu šta će biti :mrgreen:

pozdrav vedo
vidim da se kod tebe radi punom parom

Pozdrav i tebi vimi :)
Sezona je za nas uveliko počela,zbog očeve nezgode nismo orali jesenas :madmana:,pa moramo sve to nadoknaditi dok je lijepog vremena :D Mada nas u zadnje vrijeme kiša zaj***** pa sjedi kod kuće i gledaj kroz prozor,a posao stoji :evil:
 
V

vedo

Guest
Danas smo mijenjali staru ogradu,pa da vidite kako je to sve izgledalo :D

1.)Skidanje stare ograde





2.)Grede za novu ogradu



3.)Skidanje ispravnih letvi sa stare ograde



4.)Zakivanje starih letvi...



5.)Zakivanje novih letvi...



6.)Privodimo kraju...



7.)I evo kako to na kraju izgleda.Još samo da ofarbamo i to će biti k'o bombona :king:

 
V

vedo

Guest
yeeeeeeyupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moj 500-ti post!! :partyman: :rolfer: :drinkers: :vragek: :weedman: :rolleyess: :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
yeeeeeeyupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moj 500-ti post!! :partyman: :rolfer: :drinkers: :vragek: :weedman: :rolleyess: :lol:

Čestitke...............:supz::partyman::drinkers:
 
G

GROF

Guest
yeeeeeeyupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moj 500-ti post!! :partyman: :rolfer: :drinkers: :vragek: :weedman: :rolleyess: :lol:

., najiskrenije čestitke odmene mladiću!

., živi i uživaj svoj mladenački život jedan i jedini - neponovljivi!!! :gitarist: ...

., aj Bog!, sretno TI, čitamo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh