• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

velger 12 ka

  • Temu pokrenuo kosac
  • Datum prvog posta
K

kosac

Guest
pozdrav svima.dali mi neko može pomoći oko ove balirke ,napominjem da je kajšara,interesuje me podešavanje i štimanje.
 
O

orač

Guest
da ineresujeme sve o balirki welger ak12 ako znas sta o njoj napisi mi molim te sta znače oni šarafi i vijci sto se nalze na vezacima ja o toj balirki kao i o svakoj balirki neznam nista desi mi se da neće jedna strana da veže pa opet počne,molim te opiši mi kakva je to balirka da lije isplatno nju držati kod sebe ili da prodam i nadjem sebi kakvu drugu što mi više napišeš o toj balirki sve je bolje , ja mislim da je to prva balirka ali je se i dalje zadržala na našim prostorima jeli to dobra bairka,koju špagu da korisatim milim te opiši mi sve.
 
Na vrh