• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Veseli pozdrav od jože85

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Pravi traktori,,,,a i volim čut mišljenje i od ostalih ljudi,,,mada nisam ima prilike s njima delat,,,,ali kad bi treba uzimat,,nebi se lako odlučija,,vijerovatno bi sitnice odlučivale..............:shock::p

Za fenda čujem samo riječi pohvale,,,ali isto i za đonija,,..
Evo kod mene fiat agri,,i mogu reča da baš zato ča ima nagib kod skretanja,,je puno okretniji,,,kako mi drugi kažu....

Evo ja radim i sa jednim i sa drugi i više mi se sviđa se fendt! Potrošnja je također važan čimbenik kad se uspoređuju traktori tako da i tu fendt ima bolju ocijenu od đona!
Ima i kod mene fiat agri traktora!
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja radim i sa jednim i sa drugi i više mi se sviđa se fendt! Potrošnja je također važan čimbenik kad se uspoređuju traktori tako sa i tu fendt ima bolju ocijenu od đona!
Ima i kod mene fiat agri traktora!

I kakvi su se pokazali,,,,nije valjda da su loši.......:mrgreen::mrgreen:i za njih čujem riječi pohvale,,,a i potrošnja solidna,,,još moram malo pratit...;)
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
I kakvi su se pokazali,,,,nije valjda da su loši.......:mrgreen::mrgreen:i za njih čujem riječi pohvale,,,a i potrošnja solidna,,,još moram malo pratit...;)
Dobri su i fiat agri- svaki traktor je dobar dok ide i dok se ne kvari.Kod kupnje su jeftiniji , pa tako i na održavanju ali kvaliteta materijala nije kao na fendtu ili jd -da smo na čistom!!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobri su i fiat agri- svaki traktor je dobar dok ide i dok se ne kvari.Kod kupnje su jeftiniji , pa tako i na održavanju ali kvaliteta materijala nije kao na fendtu ili jd -da smo na čistom!!!!

Istina,,,,ali meni je on ko i đoni ili fend,,,jer boljeg nemam,,,da smo na čistom:mrgreen:a to da je kvaliteta,,,e to stoji,,,koliko para toliko muzike.....:gitarist:
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Istina,,,,ali meni je on ko i đoni ili fend,,,jer boljeg nemam,,,da smo na čistom:mrgreen:a to da je kvaliteta,,,e to stoji,,,koliko para toliko muzike.....:gitarist:
Slažem se s tobom! :mrgreen: Meni se osobno sviđaju serije ××90 ! Nisu preveliki,nisko težište, okretni, a to puno znači na našim bregovitim terenima !!!
:gitarist:
 
V

vedo

Guest
Pozdrav prijatelju,mašine ti možda jesu stare,ali rade k'o nove :lol:
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Pozdrav prijatelju,mašine ti možda jesu stare,ali rade k'o nove :lol:

Hvala na komplimentu!!! Ma kakve nove- to je sve od plastike ,milimetarskog lima i puno žica....to nije za radit nego samo za izložbe !!!! (( šala mala )):supz::gitarist::D
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Dobro došao!
Koliko zemlje imaš kad imaš toliko traktora?
I još bolje pitanje, kolko parcela imaš?
 
B

bosniahos

Guest
dobro došal

Dobro došal na forum.Uz ovakvu tehniku nešto lakše je raditi poljoprivredu.Ja imam superstarog Fendta farmrer 2,3 klipa i htel bi mjenjat mašinu jer ova mi troši puno ulja.Imal je dosad tri generalke.Još nisam ćul da se netko ozbiljnije žalil na Fendta.U klasi 50 ks među starim traktorima nema premca,jedino to što pije ulje mom je mana.Da sam imal pare dok je jedan veći Fendt turbomatik prodavan u susjednom selu tko bi mi bil ravan.Nisan štedija :madmana::drinkers:
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Dobro došal na forum.Uz ovakvu tehniku nešto lakše je raditi poljoprivredu.Ja imam superstarog Fendta farmrer 2,3 klipa i htel bi mjenjat mašinu jer ova mi troši puno ulja.Imal je dosad tri generalke.Još nisam ćul da se netko ozbiljnije žalil na Fendta.U klasi 50 ks među starim traktorima nema premca,jedino to što pije ulje mom je mana.Da sam imal pare dok je jedan veći Fendt turbomatik prodavan u susjednom selu tko bi mi bil ravan.Nisan štedija :madmana::drinkers:
Hvala! Moj "deda" ( fendt 108 ls ) je iz 1976.! Kad smo ga kupili imao je oko 4000 rs! Silirali smo sa njim barem 10 god. sa mengelom 200 blitz i to na način da je traktor svo to vrijeme vukao prikolicu (jednoosovinku 7- 8 kubika) za sobom po ovim našim lijepim bregovima !!Kad je to vidio moj ujak prvom prilikom kupio je isto takvog fendta -prezadovoljan je ! "Pa što je u tom traktoru kaj tak ide.." pričaju ljudi ! Još i dan danas sa 9000 i nešto rs ide super bez generalke i ne troši ulje! Toliko o starim Fendovima !!
Jako mi je čudno za tvog da je imao 3 generalke !!?? pa koliko rs ima i dali si stavljao orginal dijelove!? Čuo sam od ljudi da kod fendtova 2 motora potroše jednu getribu (pogotovo serije 600 )!! Zanimljivo !!
pozdrav !:D
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Dobro došao!
Koliko zemlje imaš kad imaš toliko traktora?
I još bolje pitanje, kolko parcela imaš?
Pozdrav!!
Strojeve koje imam nisu ni upola iskorišteni koliko bi inače mogli!! Sijem oko 17 ha kukuruze (na 5 ha ide grašak i tritikale prije ) i oko 10 ha trave i lucerna!!
Parcele nebi spomnjal jer ih ima dosta ( najveća je 3 ha a najmanja 0,2 ha )!!
Tako ti je to kod nas...!!!:rolleyess::D
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh