• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Šalim se, samo ti opleti po fejsu, slikama, videima, šalama od bilo kud.

Znaš kak je rekla učiteljica učenicima policijske škole koji su imali i jednu učitenicu u grupi.
Ko_ga nema? Učenici u glas odgovoriše, svi ga imamo, a učenica prošapče, ja ču da ga nabavim.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Ovo baš i nije vic...

Putnik u balonu s vrućim zrakom je izgubio orijentaciju. Spustio je balon niže i ugledao čovjeka na tlu. Spustio se još niže i pozvao ga:

- Oprostite, možete li mi pomoći? Obećao sam jednom prijatelju da ću se naći s njim, ali ne znam gdje se nalazim.

Čovjek mu odgovara:
- Nalazite se u balonu, otprilike 10m iznad zemlje, 49 stupnjeva 28 minuta i 11 sekundi širine, te 8 stupnjeva, 28 minuta i 58 sekundi dužine.

- Vi ste sigurno inženjer! - kaže čovjek u balonu.

- Jesam - potvrdi čovjek - ali kako to znate?

- Pa, sve što ste mi rekli je tehnički točno, ali ja nemam pojma što da radim s tim informacijama, a činjenica je da još uvijek ne znam gdje sam. Otvoreno govoreći, niste mi bili od prevelike pomoći, samo ste mi produžili putovanje.

Slijedi odgovor:
- Vi sigurno radite u menadžmentu!

- Da - odgovara čovjek iz balona - ali kako to Vi znate?

- Tja, niti znate gdje ste, niti kuda idete. Dospjeli ste na visoku poziciju prije svega pomoću velikog napuhavanja. Dali ste obećanje prijatelju, a da nemate pojma kako ćete ga održati, a očekujete od ljudi ispod vas da riješe vaš problem.
Činjenica je da ste sada u istoj izgubljenoj poziciji kao i prije našeg susreta, ali sada nekako ispada kao da sam ja kriv za to!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Ovej, prošlog leta me fajn zdrmal, a bil sem u nekom jebicentru pri Petrinji i Sisku.
Pa si se zmišljavam Božja volja. Al ke bi on rušil i svoje cirkve?
Onda si gruntam i bum pital enog študenta ke študira u Zagrebu na nekom zidarskom ili fizičkom.
I sad veli on i pokaže kak se dlanovi trljaju... to su neke ploče.
Pak mi ne jasne jer imem na dvorištu betonske ploče i niš se ne događa, a dlanovi se trljaju kad bu nekaj love.
Onda mi je poslal neki film!
I sad mi je se jasne. Ploče se lupaju kad nas negdo jebe!
Više ne verujem vu Božju volju!

Hall of Fame material 😍 :: EroticaSearch.net
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Razgovaraju dvije hrvatice i mađarica kakav im je sex sa mužem.
Kaže prva hrvatica: Moj muž jebe dosta dobro.
Pa će na to mađarica: A moja muž slabo jebe.
Duga hrvatica ispravlja mađaricu pa kaže:
Ne kaže se tako, nego moj muž slabo jebe.
Mađarica će na to: A ne, ne, tvoja muž dobro jebe.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Za dobro jutro
 

Prilozi

  • IMG-20190506-WA0001.jpg
    IMG-20190506-WA0001.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 63
  • IMG-20190311-WA0001.jpg
    IMG-20190311-WA0001.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 61
Na vrh