• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vice

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pa znam gdje je staro selo tamo i ja nekad odem na kavu ili pivu budem u Jazzu to je kafić na samom moru kad se skreće cestom prema starom selu tj. prema crkvi sv.Roka

Pa znam ja gdje je to! :D
Tamo sam jednom sa svojim kumom gledao utakmicu (pošto u vikendici nema TV),igrali su dinamo-hajduk,pun kafić ko čep,svi navijaju za hajduk,a ja i kum jedini za dinamo :lol: .
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e moj dino tad si sigurno tiho navijao,jer iako imam dosta roda ima ih zaušeni , da si na glas navijao sigurno bi se netko iz mase hito tući tada
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma nee,hehehe.
Nisu bili toliko zadrti,pitali su nas odakle smo,još su nas onda i pićem počastili...

Nego slabo nešto poljoprivrednika u tom kraju.
Recimo u cijelom Bibinju sam ja vidio samo 1 traktor,i to imt 539!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
da to nije onaj koji me svako jutro budio oko pola 6,valjda je frezao tamo negdje prema pruzi...
e moj dino, je sam uspio viditi jednega dedu na tomici 732,da vidiš kaj ga mota između maslina...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ima dosta traktora u bibinjama samo ljudi jako slabo se bave poljoprivredom u bibinjma ima mislim oko 1200 kom. ovaca i bar 5 konja krava koliko znam nema , ali otkako su stari umli pretežno im traktori stoje u garaži , iskreno mislim da to mjesto ukupno posije oko 5 ha. to znam jer im ja kombajniram, a prije rata u tom polju su radila i do 4 kombajna po 20 dana, istaina da dosta ljudi nežele raditi jer ih je strah od mina
dino nisam mislio da su skroz zadrtiti , ima jako dobrih ljudi ali i uvjek se u masi zna naći i koji zadrti ali istina i bibinjci se mjenjaju jer ako si uslužan tad ćeš imati i viuše turista
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Tako je ! :supz:
Ma od svega tamo mi je najbolja ona slastičarnica malkoc dalje od centra. Tamo je jedna kugla kao kod nas tri! :prayer:
Živi mi Vi bili i puno zemlje tamo obradili!
;)
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e da samo jako teško , mi ti nismo za zemlju obrađivati nego za sjediti pod smokvom i piti bevandu
možeš zamisliti dina da pokraj onog kafića gdje si gledao utakmicu prije 7 godina svake sezone je prolazio kombajn zmaj i li moj claas i išao žeti par parcela uz more , mislim da su sad na tim parcelama niknule već kuće ili vikendice
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav i dobro nam došal mladiću!

., ma ča da pišem više?!., pogotovo VI doli iz Dalmacije!., lipo VAS za čitat, lipo VAS slušat dok divanite, lipi ste ko domaćini, a zadrti ili ne?!., a ki ni biće!., ...
., aj Bog!., čitamo se ...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
hvala svima na dobrodošlici
grofe da ti se pohvalim , građa za krov od moje nove štale je stigla iz tvoga kraja
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo i moj stroj
 

Prilozi

  • Picture_126.jpg
    Picture_126.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 127
  • Picture_127.jpg
    Picture_127.jpg
    34.1 KB · Pregleda: 107

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo još malo slika slikano je prošlu godinu
 

Prilozi

  • Picture_074.jpg
    Picture_074.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 125
  • Picture_075.jpg
    Picture_075.jpg
    26.6 KB · Pregleda: 138
G

GROF

Guest
hvala svima na dobrodošlici
grofe da ti se pohvalim , građa za krov od moje nove štale je stigla iz tvoga kraja


., fala TI za pofale!
., kad je graja za štalu iz moga kraja!., vjeruj mi na moju pisanu reč!., dobra je!!!., ili od; ŠANDRE - ZLATKOKOMERC ili I&M PILANA HOLJEVAC Jezerane!., obadva moja susjeda i prijatelja LEGENDARCI!...

., gljedam ve tvoje slikice sa vršidbom!; kombajem i morem u pozadini., jednostavno DIVOTA i LIPOTA Lipe Naše!!!...

., aj Bog!., mladiću i čitamo se ..., sretno TI sa delom!...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
grofe je od šandre je kupljena prije godinu dana posložio je i stegnuo da se lagano suši
 

Najnoviji postovi

Na vrh