• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vice

B

BAGERISTA

Guest
CAT,,,,je u odličnom stanju,,,,i ljepo izgleda,,,,,,a i mercedes je isto odličan,,,,koja je godina,,......šteta da nema i dizalicu.........:p
 
B

BAGERISTA

Guest
E sad vidija,,,,da je man,,,,,,,,,,,,,a ja nisam ni gleda odmah kabinu,,,,ali odličan kamiončič...........za mala gradilišta super i okretan u malom prostoru............:supz::supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
kamion je super i za pod bager i za labudicu vući ima dosta ks. a i nije potošać , nema limitator godina je 87, 16 brzina , autoputom ga tjeram 120 bez problema,
bolji je nego trosovinac a vozi ko on prije dok sam imao troosovinca kad bi ga motao kao da mi netko srce čupa kad vuće srednju osovinu i lomi gume.

Vijerujem......,nije mu malo teška labudica,,,,lako bi ga slomila,,,odnosno,,,treba vidit koliko tona je bager,,,jer kod spuštanja,,,mora se pazit,,,more lako u zavoju negdje slomit rudu...........:?::scratch:scratch
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
bager je 18 tona nije problem za rudu nego kod spuštanja se mora paziti na motor i kočnice jer nema retarder pa se spuštam ko mram a tad sam i na meti policije jer nemam e kategoriju pa izbjegavam labudicu
 
B

BAGERISTA

Guest
bager je 18 tona nije problem za rudu nego kod spuštanja se mora paziti na motor i kočnice jer nema retarder pa se spuštam ko mram a tad sam i na meti policije jer nemam e kategoriju pa izbjegavam labudicu

To sam stija i reč,,,,,jer velika je tonaža iza,,,na njegove dvije osovine,,,,,a ako nemaš kategoriju,,,,,nemoj se igrat,,,jer ti oduzmu i ovo ča imaš sad,,,,pusti nije se s rogatima za bost............

A nizbrdice,,,,,ajme kad sew sijetim mercedes 1935,špedicije,,,,,,,,,,,,,milina za dole,,,a i za gore..:?:vragek:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
a jesi kad vozio fapa njuškara ja sam ga vozio neke 3 ili 4 godine u biti bio je kod mene nekih 10 godina, pa se sa njim spuštati niz velebit pun drva .....
 
B

BAGERISTA

Guest
a jesi kad vozio fapa njuškara ja sam ga vozio neke 3 ili 4 godine u biti bio je kod mene nekih 10 godina, pa se sa njim spuštati niz velebit pun drva .....

Jesam samo kod polaganja,,,,,,,,,,,,fala meni i svemu,,,da nisam ima prilike........:rolfer:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo da malo osvježim temu i da prestavim svoj novi stroj IMT 578 sa torpedovom kabinom
 

Prilozi

  • Picture_014.jpg
    Picture_014.jpg
    15.6 KB · Pregleda: 50
  • Picture_013.jpg
    Picture_013.jpg
    16.6 KB · Pregleda: 51
  • Picture_012.jpg
    Picture_012.jpg
    34.7 KB · Pregleda: 51

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Stakla nema?
Možda da je malo poraditi na kombinaciji boja na samoj kabini
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
nema stakala ali stavit ću ih
a imaš kakav prijedlog za boje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Kaj ja znam, ali možda da je samo krov bijeli i več bi bilo bolje
 

Najnoviji postovi

Na vrh