• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Teško je to reć kad je on u pitanju, on kad si nešto zacrta nema toga tko će ga odgovorit
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Teško je to reć kad je on u pitanju, on kad si nešto zacrta nema toga tko će ga odgovorit

Kažu mlado ludo ,,,,ili kad te vrag vuče ,,,,, ajd fala bogu da je sve u redu ,,, samo neka se kloni takovi stvari , da je neko bio ugrožen pa da je u pitanju pomoć ,, ajde de , ali ovako ,,,, valjda više neće :prayer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Teško je to reć kad je on u pitanju, on kad si nešto zacrta nema toga tko će ga odgovorit
Ajde neka si zacrta da mi treba dati 1000kn, par kobasica i 3 metra drva :weedman:

A ovi maknu snijeg i naprave led kad se voda ohladi i smrzne :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=BaVHi9Mq56I&feature=related[/YT]
Ideja nije loša, lakše nego voziti snijeg na deponij
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ajde neka si zacrta da mi treba dati 1000kn, par kobasica i 3 metra drva :weedman:

A ovi maknu snijeg i naprave led kad se voda ohladi i smrzne :lol:

Ideja nije loša, lakše nego voziti snijeg na deponij
jebote koje su to budale ..
gren mašinen a troši fosilna goriva ..fuj , fuj ..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gjomTnAF48M&feature=related[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=TRXE0TPWtFY[/YT]

Ajde kome to treba?????

Ma da živim 150 godina i da imam milijone na raspolaganju nikad, ali ama baš nikad si nebi kupio niti poželio takvog traktora niti bilo kojeg njemu sličnog.:!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Nebi ga htio jer piše na njemu JD:vragek:

Al tehnologija mu je mrak,tak nekaj bi htio..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nikad ne reci nikad, polako mlad si ima dana... i nikad neznas sta ti zivot sutra nosi.

Evo jedna dobra zeza, malo je ton slabiji
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=5BaIUpWYHaY[/YT]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ma...ništ me takvoga sličnoga više uopće ne privlači.
Slično razmišljanje sam imao i ja,ali kad smo kupili traktor s brdo opreme na sebi,i svim tim nekim sitnicama,EHR,reverzer,povershift promijenio sam mišljenje nakon par sati rada s njim..

I vjeruj mi kad se jednom privikneš na to teško se odvajaš od toga,kao droga:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slično razmišljanje sam imao i ja,ali kad smo kupili traktor s brdo opreme na sebi,i svim tim nekim sitnicama,EHR,reverzer,povershift promijenio sam mišljenje nakon par sati rada s njim..

I vjeruj mi kad se jednom privikneš na to teško se odvajaš od toga,kao droga:mrgreen:

Ma uredu je EHR i tak neke osnovne stvari koje puno znače da ne moraš cukati poluge i ručice po kabini, žal mi je kaj nema same EHR, eto samo to.
No ja više volim staru školu traktora...100 ks 6-ak, bez turba, držim da to uz odgovarajuče održavanje ide vječno.
Malo me živcira to sve skupa kaj stavljaju po traktorima, evo baš za primjer ovaj JD iz videa...malo pretjerivanja, al dobro...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Od svih ovih novih idiotarija sto ugradjuju ima zbilja puno dobrih rijesenja a neke stvari su po meni smisljene samo da bi se imalo sta kvariti i servisirati.
Dobre stare stotke sa 6 cil i bez turba i sto manje elektronike su nezamjenjive po pouzdanosti al i one imaju rok trajanja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh