• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pajdašu se očito nekuda žurilo dok je tako brzinski kipao...
da se nebi možda ručak ohladio

Nije usamljeni slučaj da teret prekrene kipu , to nema veze sa brzinom !! :cry:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
evo jedan dobar o holderu


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AEa96S40vyw&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dado,jel ovo siliranje kod tebe? :)

ja vozim ovog crvenog,hehe ;)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8NziKNhM68I&feature=related[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dado,jel ovo siliranje kod tebe? :)

ja vozim ovog crvenog,hehe ;)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8NziKNhM68I&feature=related[/YT]


E Dino,Dino...da bar je ta ergela zelenih kod mene,nebi se bunio. Kolko sam shvatio ti voziš malog imt-a :finga:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovakvi traktori su se samo nekad pravili, nikad više neće!!!
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=J3FkstgxCCI[/YT]
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
kad gledate sa cim su onda svabi obradivali hektare i hektare vinograda sa prdekom od 10ks,a danas nasima nisu dobri traktori od 30-40ks,vec 80-90 i jos se bune....
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
pajdašu se očito nekuda žurilo dok je tako brzinski kipao...
da se nebi možda ručak ohladio

misliš da je polagano kipao da se to ne bi dogodilo??????
:?:
:weedman::weedman::weedman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pa vrlo vjerojatno ju nebi prekrenuo. nebi sva masa krenula najednom. digne malo, strese, digne jos, opet strese i dok dio izadje onda polako do kraja dizat..
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
pa vrlo vjerojatno ju nebi prekrenuo. nebi sva masa krenula najednom. digne malo, strese, digne jos, opet strese i dok dio izadje onda polako do kraja dizat..

to bi bila silirana trava????
ako se ja ne varam.....
mozda mu se zurilo... :toimonster::madmana::madmana:
 
B

Bobo

Guest
Nje do kraja otvorio stranicu, a krenuo je kipati i trava zbog poluotvorene stranice nije krenula na zemlju...

Inace, gledam onaj clip s Holderima i gledam ja kako likovi bezbrizno prskaju po sebi i oko sebe, nema tu bojazni, pusi se u raklami... AH, ta bezbrizna (ne)vremena...
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Nje do kraja otvorio stranicu, a krenuo je kipati i trava zbog poluotvorene stranice nije krenula na zemlju...

Inace, gledam onaj clip s Holderima i gledam ja kako likovi bezbrizno prskaju po sebi i oko sebe, nema tu bojazni, pusi se u raklami... AH, ta bezbrizna (ne)vremena...

pa stranica mu se otvara kako on kipa......
nema cilindar...nego je na polugu
bar koliko ja vidim
:confused:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nje do kraja otvorio stranicu, a krenuo je kipati i trava zbog poluotvorene stranice nije krenula na zemlju...

Inace, gledam onaj clip s Holderima i gledam ja kako likovi bezbrizno prskaju po sebi i oko sebe, nema tu bojazni, pusi se u raklami... AH, ta bezbrizna (ne)vremena...
Ako misliš na bojanje ..ima iza sebe vodeni zid
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
A joooj...@Orsić - video je extra...:supz:
Je je...baš i ja gledam da niko nekoristi nikakvu zaštitu dok špricaju, a špicaju na 100 načina...al možda u ono vreme nije bilo toliko raznoraznih kemija, i štetočina...plavi kamen je odrađivao 90%zaštite, no dobro...otom potom možda je samo voda zbog filma...
Oduševilo me leđni atomizer (oko 11:42), ma extra, bolji je nego ovi današnji Villager i ostali kinezi, što nemogu prskati u visinu toliko!
A što me posebno oduševilo, na početku filma ispred tvornice parkiranih nekoliko Fiće...neverovatno...i švabe vozili talijane :supz:
I nešto novo što sam video - freza sa nekim noževima na oprugama(20:59)...izgleda dobro, al nije zaživelo na duže staze.:scratch

Pozzz Joe!:weedman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ja isto velim, čista romantika. Tko bi mogao zamisliti tada da će turci biti vlasnici holdera...
NSU ti je licencno radio fiate između ostaloga i NSU Jagst alias naš fićo.
Uh , prokleto mi je žao što nisam uzeo takav atomizer od jednog dede...tko zna gdje je završio
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
misliš da je polagano kipao da se to ne bi dogodilo??????
:?:
:weedman::weedman::weedman:

predpostavljam da nebi jer nebi sva količina krenula odjednom van nego postepeno bez obzira stranica se otvarala na polugu ili preko cilindra.
da sam ja vozio ja bi izišo van i malo profurko vilama da ide postepeno ;) ali sva sreća nije moje hehe
 

Najnoviji postovi

Na vrh