• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
evo vožnje jučer s dedinim IMT 540
došo s oranja,čak mi je frcalo blatu u kabinu jer nisam iza šajbu zatvoril


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=oeEOzKQhrLY[/YT]

Tino nebi ja tebi dal da ti mog IMT-a voziš :rolfer: kak ti svog 533
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Tino nebi ja tebi dal da ti mog IMT-a voziš :rolfer: kak ti svog 533

hhaahah necu vise nijednog IMT-a s kabinom vozit,to je prebučno,zato na ovom nisam ni dal pun gas,i gas je neprecizan,malo potegnes ruckicu vec oce poletit :finga:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
hhaahah necu vise nijednog IMT-a s kabinom vozit,to je prebučno,zato na ovom nisam ni dal pun gas,i gas je neprecizan,malo potegnes ruckicu vec oce poletit :finga:

Majstore, pojma ti nemaš šta je glasno. Jesi se vozio ti u ovakom nečemu?

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-ud66Ca44k4[/YT]

Kad ga stisneš na 2400 okr/min, to je pokora, a ne IMT!
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja dok sam prvi put cul ursusa ja sam si mislil kaj mu se potrlo kaj tak jako ruzi v diferencijalu :finga:
 
B

Bobo

Guest
Ursusi zuje jer imaju zupcanike s ravnim tubima i u mjenjacu i u diferencijalu konusno tanjurasti, onda jos i bocni reduktori... Treba vremena dok se ne naviknes ;)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ursusi zuje jer imaju zupcanike s ravnim tubima i u mjenjacu i u diferencijalu konusno tanjurasti, onda jos i bocni reduktori... Treba vremena dok se ne naviknes ;)

al ipak,izvana mi je ljjepše slušat 540 kad ga moj stari rasteral :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ravni zubi nemaju veze s tuljenjem, isto tak ima i Zetor, Imt (samo on nema taj tip reduktora) i neki Torpedi.
To tuli zato kaj je to smeče od traktora i da ljudi čuju da ide jer večinom nemaju kočnice ;)

Evo sličica Zetorove getribe koja ne tuli.


picture hosting
 
B

Bobo

Guest
Kolega, ravni zubi na konusno-tanjurastom paru + bocni reduktori... Na to sam isao...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ja dok sam prvi put cul ursusa ja sam si mislil kaj mu se potrlo kaj tak jako ruzi v diferencijalu :finga:
barem se čuješ nadaleko....
To tuli zato kaj je to smeče od traktora

pa ne bi se složil sa tobom,ima ih još koji nisu baš bajni....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ok, ali isto tak je i u Zetora pa ne tuli.
Problem Ursusa je kaj treba spojničku okrenuti dva, tri kruga da bi se kotači počeli pomicati. Ma pun je bogec luftova
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hhaahah necu vise nijednog IMT-a s kabinom vozit,to je prebučno,zato na ovom nisam ni dal pun gas,i gas je neprecizan,malo potegnes ruckicu vec oce poletit :finga:

To za gas je istina al kod mog 549 uopće ne zuji u kabini
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QTHkGkcWtNA[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh