• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
skidam kapu ovome:icon_super: ipak treba napraviti nekaj takvoga a kaj bude i funkcioniralo...mada sam taj video gledal več par puta ali još se divim tom čovjeku kak je mogel napraviti tak nekaj maloga...
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MFeWWJkQNeg[/YT]

Je li normalno da fiatima ide vatra iz auspuha, na 0.22
 
B

Bobo

Guest
Svaki ce bacati plamen, ne bojte se...

Brena je prazna uz brdo 5. iber gas imala plamen slican ovome kad sam ju tjerao kuci... Gadno za gledati...

ovaj sa clipa je turbak, bez prigusivaca, i dosta uska cjev... tu je ovaj plamen stovise i normalna pojava pod teretom...

Iznenadili bi se kad bih vam rekao da to nije plamen iz motora vec vruci ispusni plinovi u kontaktu s kisikom izgaraju ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
:icon_super:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4uwbTJuGYAQ[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Gledao sam njegove clipove druge i kak mi se cini da je tu turbo naknadno ugradjivan pa se ne zna koja mu je snaga...

ne taj,inace takvi fiati kolko imaju?
cini mi se da je jedan tu kod mene s vitlom u šumi bil
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh šta ga ovaj fiat bljuje vatru:icon_pray: mi smo imali MF kaji je isto bljuval vatru dok si mu dal pun gas..neznam sam koji točno model ali je bil oko 50 ks....a i lijepo je to za vidjeti dok bljuje vatru vidio sam na rusu 82 isto samo sa tankom i kratkom cjevi bez lonca..:icon_blackeye:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I moj 565 baca vatru, vidim to po mraku kad vučem neki teret i teško mu je, baš se vidi kako dim sve više crveni i zatim ide vatra na auspuh :)
A 540 kad se dobro zagrije baca iskre na auspuh ko lud, no on baca ulje na auspuh pa predpostavljam da te iskre su zaparvo ta garež od ulja...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
za traktor je bolje da je teži, 110ks i 6T i je pravi omjer, samo je to imt pa nije neka kvaliteta, ali mu bar ne treba T utega da bi orao, zakačiš plug i u njivu, ne treba ti još sat vremena da nabacaš na njega utege, ali kad dođe teško ili staje ili nešto lomi, nema šlajdranja ko zec po njivi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh