• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Pa kolike su ovo parcele sto ovaj lik sije,dobar klip,jel ono on na jednom dijelu izaso iz kabene da izvrsi malu nuzdu
 
B

Bobo

Guest
Snimano je u dva dana, vidi se na jednom djelu sjena od sunca i narandzasta salica s njegove lijeve strane koje nema u drugim clipovima a cuje se brisac stalno kako radi, vjerovatno roska neka kisica... Inace, ne mora biti da je ovo sve u jednom prohodu snimano, nego moze biti u njih 20 ali da je malo iscenirano sve ovo...

Sve u svemu zanimljivo za pogledati.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
covjek je pokazao sto znaci oprema koju ima i to je to!
vrlo jednostavno, ako ne zelite slupat traktor, vozite sami, to je poanta price!!!

kolega ima tablu u duzini od cca 1300 metara i kad ore, on od dosade izadze iz trakora i sjedne na plug da nebi zaspo i razbio traktor, eto to je tehnika, olaksava mu, ali ima i puno rizika...

a ovaj baja (gledano sirinu prikljucka i velicinu traktora) radi tablu od minimalno 50 hektara, mozda sam i malo rekao...

sve u svemu, moje misljenje je da je htio pokazati da je dosadno imati najnoviju tehnologiju u traktoru!!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
a cuj kak kome,meni nebi bilo dosadno kad bi po mobitelu stalno tipkal i muziku poslušal
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ma da manje vise mi svi imamo slicno vidjennje ovog snimka,simpatican je sa onom krpicom kad cisti kabinu
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
S takvim su 2002. postavili rekord u oranju

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ceScNvvfbaQ[/YT]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ima tu oranja, ima, ima... ali kod mene na nekim njivama u odredenoj zemlji nebi mogo ni krenit s tim, a kamoli orat!
kako god, oni su tada stavili rekord i to je to!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovo je kombinacija za parcele od 100 hektara ,fine i nježne zemlje,za sve ostalo tu je 2 ili 3 brazde i gas do daske,evo moj susjed ima jedan komad oko 2 hektara u komadu i ore TD 75 sa dve brazde 12 cola i kad ide uz brdo pjeva srednje žalosno ,ali ne zato što je traktor loš ili plug ,brdina i žutulja zemlja neprocjenjivo iskustvo za nekog kome je krtovinac največe brdo u polju:tractor::tractor:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ovo je kombinacija za parcele od 100 hektara ,fine i nježne zemlje,za sve ostalo tu je 2 ili 3 brazde i gas do daske,evo moj susjed ima jedan komad oko 2 hektara u komadu i ore TD 75 sa dve brazde 12 cola i kad ide uz brdo pjeva srednje žalosno ,ali ne zato što je traktor loš ili plug ,brdina i žutulja zemlja neprocjenjivo iskustvo za nekog kome je krtovinac največe brdo u polju:tractor::tractor:

uh to je bome neki pravi brijeg....u ravnici si TD75 fučka sa 2x14 u srednje teškoj zemlji...i to kaj voziš spedvaj kak brzo more iči...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Jedan stroj! :icon_wink:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZpMAM4PtSQA[/YT]

I još jedan manji kojeg bi htjeo imati, za mene dovoljan! Zar on ne može malo usporiti protok ulja da sporije okreće plug, ne znam kako to radi jer nisam nikada imao priliku vidjeti u radu plug prekretač! :icon_scratch:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3uH5Ft8aSRw[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
OMG...genijalno

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TUGG7hrijjA[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ajde tino nekaj zmisli takvoga heheh..ali bome ide to njim dobro..

trenutno nisam pri parama al napravil bi ja ti,gledel sam dok je to bilo u testnoj fazi,iza ima puhalec pa zato ide h zrak to toj cjevi
 

Najnoviji postovi

Na vrh